Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету прослухали онлайн-лекції міжнародних експертів

Студенти юридичного факультету прослухали онлайн-лекції міжнародних експертів

02.07.2016 13:00 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет навчання міжнародна діяльність

30 червня студенти юридичного факультету Запорізького національного університету прослухали онлайн-лекції міжнародного експерта з питань податкового права Брюса Нідермаєра на тему: «Оподаткування бізнесу в США: особливості правового регулювання» та міжнародного експерта з питань банківського права Євгена Турчина на тему: «Банківська система США: організаційно-правова структура та функціонування».

Лекції провели в конференц-залі Запорізького національного університету. Після завершення виступів всі охочі змогли поставити запитання Брюсу Нідермаєру та Євгену Турчину. Лекції було прочитано англійською мовою із забезпеченням синхронного перекладу.
Прослухати лекцію мали змогу представники професійного юридичного середовища, науковці, студенти-правники та всі зацікавлені питаннями податкового й банківського права та реформуванням правової системи в Україні.
Проведення цього заходу в стінах Запорізького національного університету стало можливим завдяки ініціативі декана юридичного факультету, професора Тетяни Коломоєць і тісній співпраці юридичного факультету із зарубіжними університетами в цілому та провідними науковцями зокрема.
Представники юридичного факультету висловлюють сподівання, що участь студентів у таких заходах сприятиме поглибленню знань, формуванню наукового світогляду та зміцненню інтересу до юридичною науки загалом.

Юридичний факультет

Схожі новини