Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Більше 40 висококваліфікованих журналістів поповнили лави професіоналів ЗМІ

Більше 40 висококваліфікованих журналістів поповнили лави професіоналів ЗМІ

Більше 40 висококваліфікованих журналістів поповнили лави професіоналів ЗМІ
02.07.2016 14:00 Все Факультети Журналістики ЗНУ журфак випускний

Вчора, 1 липня, на факультеті журналістики Запорізького національного університету відбулося урочисте вручення дипломів випускникам денної та заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційних рівнів «Магістр» та «Спеціаліст».

Ведучим заходу виступив випускник Іван Столяревський, який створював невимушену та святкову атмосферу, завдяки вдалим жартам та влучному гумору. Також подарувала присутнім чудовий вокальний номер Інна Демченко.
Завітав на свято проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи, доктор педагогічних наук, професор, Відмінник освіти України Олександр Гура. Від імені ректорату та від себе особисто він привітав випускників та нагородив грамотами ректора ЗНУ Миколи Фролова за активну участь у житті університету двох випускників – Івана Столяревського й Ольгу Лебедєву.
Декан факультету журналістики, доктор філологічних наук, професор Володимир Манакін, у свою чергу, вручив грамоти 11 студентам – активістам факультету: Світлані Міщенко, Руслану Керімову, Дар’ї Панасенко, Ксенії Приставці, Ельмірі Шагабудтдиновій, Олександрі Мирошниченко, Олені Русіновій, Оксані Якименко, Сергію Мачигіну, Миколі Ситнику, Віталію Андроніку.
Також вітали випускників та вручали їм дипломи старший викладач, Заслужений журналіст України, член Національної спілки журналістів України Юрій Ботнер, заступники декана з виховної та наукової роботи, кандидати філологічних наук, доценти – Наталія Тяпкіна та Христина Пирогова.
Цього разу свої документи про вищу освіту отримав 41 випускник ОКР «Магістр» та «Бакалавр» денної та заочної форм навчання різних спеціальностей. Серед них 13 «червоних» дипломів у студентів, які показали найкращі результати роботи: Руслан Керімов, Ксенія Приставка, Альона Воробйова, Дар’я Панасенко, Лоліта Бестерженєва, Олександр Мірошниченко, Олександр Прохорович, Микола Ситник, Ельміра Шагабудтдинова, Світлана Міщенко, Марія Іовова, Олександра Давиденко та Віталій Андронік.
Наприкінці святкового заходу студенти випускники – Микола Ситник, Руслан Керімов, Іван Столяревський та Оксана Якименко – подякували викладачам факультету за надані знання та можливості, всебічну підтримку протягом усього навчання, а також Запорізькому національному університету за якісну освіту, нових друзів та незабутні роки навчання у тепер вже такому рідному вищому навчальному закладі.

Ксенія Сухаренко

Схожі новини