Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Університет привітав випускників Економіко-правничого коледжу

Університет привітав випускників Економіко-правничого коледжу

Університет привітав випускників Економіко-правничого коледжу
02.07.2016 14:18 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж випускний вечір

Вчора, 1 липня, в Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам 2016 року. Свій святковий вечір, уже традиційно, представники ЕПК провели в Запорізькому академічному обласному театрі ім. В. Г. Магара. Аби привітати винуватців свята з їхнім вагомим досягненням – отриманням диплома про завершення навчання в коледжі та зі вступом до дорослого життя – на захід завітали представники ректорату та факультетів ЗНУ, їхні викладачі, батьки та друзі.

Цього дня документи про здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст» отримали 179 випускників за 7 спеціальностями: «Правознавство», «Фінанси і кредит», «Бухгалтерський облік», «Розробка програмного забезпечення», «Видавнича справа та редагування», «Соціальна робота», «Фізичне виховання». При цьому 26 студентам вручили дипломи з відзнакою.
На початку заходу присутнім нагадали, що створений у 2008 році Економіко-правничий коледж уже підготував понад 1000 осіб. А цей випуск можна вважати особливим, бо юнаки та дівчата отримають свої перші дипломи в рік 25-річчя незалежності України.
Проректор з науково-педагогічної роботи, професор Володимир Волков у своєму привітальному слові зазначив, що «отримані дипломи – це свідчення державного визнання ваших знань, навичок і вмінь, а ще, вашого прагнення рухатись уперед. Я радий дізнатися, що більшість із вас уже зробили наступний крок для здобуття якісної вищої освіти, і навчатиметесь на старших курсах ЗНУ». Також він побажав випускникам сил і натхнення в дорослому житті.
Директор Економіко-правничого коледжу Олена Грибанова, вітаючи молодь, зазначила, що отримані знання нададуть їм можливість зробити перший крок у доросле життя, а викладачі ЕПК завжди підтримають їх у цих прагненнях. Олена Євгенівна особливо наголосила на тому, що на сьогодні більшість із випускників коледжу вже зробили свій вибір на користь продовження навчання на старших курсах ЗНУ. Вони успішно склали для цього академрізницю та пройшли вступні випробування. Тож директор коледжу з особливим задоволенням передала випускникам привітальні слова ректора ЗНУ, професора Миколи Фролова, який наголосив, що вже підписані відповідні документи і що всі вчорашні студенти коледжу, які прагли цього, вже стали студентами третіх курсів відповідних факультетів.
Також Олена Євгенівна висловила вдячність викладачам та батькам за їхню невтомну працю з виховання молоді та ті глибокі знання, якими випускники завдячують своїм наставникам. Директор коледжу побажала всім присутнім на заході наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях і закликала не забувати про рідний коледж, зокрема обов’язково завітати на його 10-річчя, яке відзначатимуть у 2018 році.
Дипломи з відзнакою, пам’ятні медалі випускникам-відмінникам і Почесні грамоти ректора ЗНУ Миколи Фролова за високі досягнення у навчанні та активну участь у громадському житті кращим випускникам усіх спеціальностей вручили проректор з науково-педагогічної роботи, професор Володимир Волков і директор Економіко-правничого коледжу Олена Грибанова.
Крім того, на початку свята Подяками ректора ЗНУ відзначили тих батьків, чиї діти продемонстрували найкращі показники в навчанні, а також активну громадську позицію. Подякували від імені ректорату й тим батькам, які упродовж навчання активно допомагали викладачам коледжу.
Привітали своїх викладачів та висловили вдячність їм за здобуті знання, чудове ставлення з боку усього колективу коледжу та гарні матеріально-технічні умови навчання в ЕПК студенти-відмінники Анна Штефан і Дмитро Тарасов. Вони запевнили, що всі колишні студенти ЕПК зроблять усе, аби їхні наставники пишалися ними.
Крім того, від імені батьків випускників керівництву та викладачам Економіко-правничого коледжу подякували Валентина Калашнікова й Інна Скубицька. Вони зазначили, що кілька років тому на навчання до ЕПК прийшли діти, а зараз дипломи отримають дорослі люди, висококваліфіковані фахівці, і в цьому заслуга їхніх наставників.
Заступник декана юридичного факультету, завідувач кафедри цивільного права, доцент Михайло Віхляєв вручив дипломи і привітав молодших спеціалістів-правознавців із тим, що цього року їхня спеціальність святкує свій перший, п’ятирічний, ювілей.
Дипломи молодших спеціалістів спеціальностей «Фінанси і кредит» та «Бухгалтерський облік» урочисто вручила завідувач кафедри управління персоналом і маркетингу, доцент Валентина Гельман. Вона зазначила, що в студентів позаду роки навчання й іспитів, а попереду – найважливіший екзамен: випробування дорослим життям. Також вона висловила сподівання незабаром побачити більшість випускників цих спеціальностей уже студентами економічного факультету.
Завідувач кафедри соціології, професор Володимир Скворець привітав випускників спеціальності «Соціальна робота» та вручив їм дипломи та Почесні грамоти директора Економіко-правничого коледжу.
Дипломи спеціальностей «Видавнича справа та редагування» і «Розробка програмного забезпечення» вручали проректор з наукової роботи, професор Геннадій Васильчук та директор ЕПК Олена Грибанова. Студенти цих спеціальностей навчаються найдовше у коледжі – аж чотири роки – і не складають випускні іспити, а захищають дипломні проекти.
Олена Євгенівна наголосила, що голови екзаменаційних комісій – декан математичного факультету, професор Сергій Гоменюк і декан факультету журналістики, професор Володимир Манакін – відзначили високу якість дипломних проектів цьогорічних випускників, які можна порівнювати за рівнем виконання із бакалаврськими роботами. Геннадій Миколайович зауважив, що радіє таким успіхам студентів, адже завжди слідкує за їхнім розвитком, зокрема він радий, що вже другий рік поспіль його представники беруть активну участь у загальноуніверситетській конференції «Молода наука», що позитивно впливає на їхнє зацікавлення науковою діяльністю.
Дипломи молодшим спеціалістам зі спеціальності «Фізичне виховання» вручили директор ЕПК Олена Грибанова та викладач коледжу, куратор групи Алевтина Калюжна. Олена Євгенівна із вдячністю відзначила чудові результати випускних випробувань студентів цієї спеціальності та спортивні досягнення цьогорічних випускників, що примножують славу коледжу.
Наприкінці заходу всім випускникам побажали знайти свій шлях у дорослому житті та попросили їх не забувати про викладачів ЕПК, які завжди чекатимуть на своїх колишніх студентів.
Крім того, колектив Запорізького академічного обласного театру ім. В. Г. Магара попіклувався про створення святкової атмосфери. Перед початком заходу всі охочі могли сфотографуватися з мімами, а чудові вокальні та хореографічні номери від запорізьких артистів стали гарним доповненням до урочистої частини заходу.

Таміла Тарасенко

БІЛЬШЕ ФОТО ДИВІТЬСЯ ТУТ:

Схожі новини