Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ вирішують молодіжні проблеми на всеукраїнському рівні

Студенти ЗНУ вирішують молодіжні проблеми на всеукраїнському рівні

04.10.2007 09:04

Студенти Запорізького національного університету – четвертокурсник факультету соціології та управління Андрій Горбенко та третьокурсник юридичного факультету Євген Волков - взяли участь у першій зустрічі учасників фокус-групи проекту Програми розвитку ООН та корпорації «Intel» «Соціальний розвиток молоді шляхом створення web-спільнот та мереж трансляції знань».

Усього у київському бізнес-центрі «Подол-Плаза» у рамках проекту зібралося 20 студентів із 10 ВНЗ Києва, Дніпропетровська, Запоріжжя, Луганська, Павлограда, Тернополя, Ужгорода та Черкас. Разом із представником Програми розвитку ООН Оксаною Гарнець, менеджером культурної програми корпорації «Intel» Тетяною Нанаєвою та модератором проекту Оленою Локшиною вони обговорили стан молодіжного сектора в Україні та молодіжні проблеми. Вони також провели диспут щодо можливостей залучення молоді до вирішення молодіжних проблем. Основними завданнями проекту є оптимізація учнівського та студентського самоврядування, заохочення молодіжної ініціативи у бізнесі, повернення соціальних цінностей молоді, заохочення її до здорового способу життя, прищеплення навичок самоорганізації та соціальної активності. Одним із способів досягнення цього, на думку учасників фокус-групи, є створення мульти-сайта, де кожен бажаючий міг би отримати консультацію із певного питання чи поділитися з іншими відвідувачами корисною інформацією.

У планах організаторів, серед яких ключовими вітчизняними партнерами проекту є Міністерство у справах сім’ї, молоді та спорту та Міністерство освіти та науки, - проведення ще кількох зустрічей з учасниками фокус-групи. Щоправда, надалі у Києві збиратиметься п’ять-десять осіб разом із представниками адміністрації їхніх ВНЗ, а інші продовжуватимуть працювати на місцях.

За словами Євгена Волкова, «цей проект дуже цікавий, але він поки що пілотний, тренувальний. Сподіватимемося, що його і надалі успішно втілюватимуть у життя. Але якщо навіть з певних причин він припинить своє існування, на його базі виникнуть web-співтовариства, за якими, на мою думку, майбутнє».

Таміла ТАРАСЕНКО