Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі – теж футболісти!

Викладачі – теж футболісти!

03.10.2007 18:12

Сьогодні викладачі та співробітники нашого університету провели товариську зустріч з футболу. Ініціатором гри виступив ректор ЗНУ Сергій Тимченко. Планується, що такі ігри будуть проходити двічі на тиждень: по середах і п’ятницях.

У цей день грали Сергій Тимченко, помічник ректора Сергій Кушнір, декан факультету фізичного виховання Микола Маліков, декан історичного факультету Віктор Ткаченко, голова студмістечка ЗНУ Армен Мхітарян, викладач кафедри фізичної культури Геннадій Кушнір та багато інших.

У першому таймі здавалося, що команди просто перевіряють одна одну. Та все ж таки були і удари по воротах, і штурм флангів. Однак перша половина гри виявилася «сухою».

У другому таймі ситуація кардинально змінилася – іноді дух перехоплювало! Гра пожвавішала, і вже на перших хвилинах Сергій Кушнір відкрив рахунок. Згодом він же заб’є ще дубль. А його партнер по команді Геннадій Кушнір поставить крапку у зустрічі – 4:0. Перемога за командою ректора. Проте, це лише перша гра, і, звичайно ж, у переможених ще буде можливість взяти реванш.

Після матчу головний ініціатор футбольного двобою Сергій Тимченко поділився враженнями від гри: «Футбол відповідає моєму духу і це, до того ж, найбільш інтенсивний вид спорту. А сьогоднішній матч виявився досить цікавим: дружня команда, гідний суперник».

Сподіваємося, що скоро футбольний талант відкриє в собі ще більше викладачів.

Ігор САМОКИШ