Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Безкоштовно здобути освіту за спеціальністю «Харчові технології» можна в Торговому коледжі ЗНУ

21.07.2016 16:26 Все Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ вступна кампанія торговий коледж

Отримати професії техніка-технолога, завідувача виробництва, шеф-кухаря, адміністратора, бармена абітурієнтів запрошує Торговий коледж ЗНУ. На спеціальності «Харчові технології» для випускників 11 класів виділено 20 бюджетних місць. Випускники Торгового коледжу можуть продовжити навчання на старших курсах будь-якої спеціальності Запорізького національного університету за умовами перехресного вступу.

Серед переваг навчання в Торговому коледжі ЗНУ:
• Навчання проводиться за державним замовленням. Студенти отримують стипендію.
• Спеціальності: «Виробництво харчової продукції» та «Товарознавство та комерційна діяльність» в м. Запоріжжі ексклюзивні, адже, тільки ТК ЗНУ готує «Молодших спеціалістів» з цих спеціальностей за кваліфікацією технік-технолог та товарознавець-комерсант.
• Студенти ТК ЗНУ проходять практику в найкращих ресторанах та супермаркетах міста.
• Випускники ТК ЗНУ отримують диплом державного зразка освітньо-кваліфікаційного рівня “молодший спеціаліст”.
• Студентам з інших міст надаються місця у гуртожитках ЗНУ.
• Студенти коледжу беруть активну участь у культурному, громадському, спортивному житті університету.
Прийом заяв та документів до ТК ЗНУ завершується 27 липня (для осіб, які вступають на основі ЗНО на денну форму навчання) та 3 серпня (на заочну форму навчання і на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «кваліфікований робітник» – для випускників училищ і ліцеїв). Оприлюднення рейтингового списку відбудеться вже 28 липня. Терміни зарахування вступників: за державним замовленням – 6 серпня, за кошти фізичних та юридичних осіб – 12 серпня.
Більше інформації можна дізнатися за телефонами: (0612) 63-37-79 (приймальна директора ТК ЗНУ), (0612) 62-40-31 (приймальна комісія ТК ЗНУ).
Сайт Торгового коледжу ЗНУ