Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ завершився прийом документів на вступ до бакалаврату

У ЗНУ завершився прийом документів на вступ до бакалаврату

У ЗНУ завершився прийом документів на вступ до бакалаврату
28.07.2016 14:20 Все Головні новини Університет приймальна комісія вступна компанія

Учора, 27 липня, о 18.00 завершився важливий етап цьогорічної вступної кампанії. До цієї дати всі охочі мали змогу подати документи на вступ до бакалаврату за всіма його спеціальностями. Кількість абітурієнтів, які виявили бажання здобувати вищу освіту в нашому виші, переконливо свідчить про те, що Запорізький національний університет є провідним вищим навчальним закладом регіону. Так, цього року було подано 10,5 тисяч заяв (для порівняння у минулому, 2015 році – 8,5 тисяч) від 4,5 тисяч абітурієнтів (минулого року – 4 тисячі).

За результатами цього етапу вже можна зробити висновки щодо спеціальностей, які цього року користуються найбільшим попитом серед абітурієнтів. До першої «трійки» увійшли: «Правознавство» (юридичний факультет), «Психологія» (факультет соціальної педагогіки та психології) та «Переклад (англійська мова)» (факультет іноземної філології). Також топ-10 найпопулярніших спеціальностей ЗНУ складають: «Мова і література. Англійська» (факультет іноземної філології), «Туризм» (факультет фізичного виховання), «Менеджмент» (факультет менеджменту). «Біологія» (біологічний факультет), «Країнознавство» (історичний факультет), «Інженерія програмного забезпечення» (математичний факультет) та «Фізична реабілітація» (факультет фізичного виховання).
Як зауважив відповідальний секретар приймальної комісії ЗНУ Дамір Бікулов, коментуючи перебіг цьогорічної вступної кампанії, «останні дні подачі документів на вступ до ЗНУ минули спокійно. Це свідчить, зокрема про те, що абітурієнти завчасно визначилися з тим, на які саме спеціальності вони прагнуть вступити. Крім того, майбутні студенти дослухалися до порад членів приймальної комісії, які наполегливо радили завчасно подавати електронні заяви. Однак ті вступники, які з певних причин подавали документи в останні дні, отримали всебічну підтримку від представників приймальної комісії. Тож усі вони вчасно пройшли цей етап й отримали шанс у майбутньому стати студентами нашого університету. Зараз абітурієнти мають дочекатися 1 серпня, аби відповідно до інформації, яка увійшла до рейтингових списків вступників, скоординувати свої майбутні дії».
Нагадаємо, що оприлюднення рейтингових списків вступників має відбутися після 12.00 години 1 серпня 2016 року, де їхні прізвища вишикуються в автоматичному режимі. При цьому, зокрема враховуватиметься конкурсний бал абітурієнтів, розставлені ним пріоритети тощо. Термін виконання вимог до зарахування до ЗНУ (зверніть увагу, що ви повинні подати до приймальної комісії оригінали документів) тих, хто навчатиметься за державним замовленням, – до 18.00 5 серпня 2016 року та 17.00 10 серпня цього року для тих, хто буде навчатися за кошти фізичних і юридичних осіб. Укладення контракту та оплата першого періоду навчання проводиться в рамках вступної кампанії. Якщо Вам немає 18 років, оформляти контракт та здійснювати оплату необхідно з одним із батьків.
Остаточні терміни зарахування абітурієнтів на бакалаврат ЗНУ визначено як 12.00 6 серпня для тих, хто буде навчатися за державним замовленням, та 12.00 12 серпня 2016 року.
Зверніть, будь ласка. увагу, що на сьогодні рейтингові списки вступників ЗНУ можна переглянути на сайті інформаційної системи «Конкурс» за посиланням: http://vstup.info/2016/i2016i73.html#vnz
Крім того, всю необхідну інформацію щодо подальшого алгоритму успішного вступу до Запорізького національного університету можна отримати, завітавши на офіційну сторінку приймальної комісії на сайті ЗНУ: https://web.znu.edu.ua/pk/index.php
Також можна поставити всі актуальні для Вас запитання, пов’язані зі вступом до нашого вищого навчального закладу, за телефоном: (061) 764-67-53. Якщо Вам необхідно отримати додаткову інформацію, скористайтеся можливістю поставити запитання відповідальному секретарю приймальної комісії, його заступникам або іншим співробітникам. Зверніть, будь ласка, увагу, що особистий прийом здійснюється під час вступної кампанії у робочі часи комісії за адресою: вул. Жуковського, 66-б (навчальний корпус №2), каб.114, 115.
Пам’ятайте, що з 1 по 5 серпня необхідно подати оригінали документів до приймальної комісії. Особи, які не подають оригінали до кінця визначеного терміну, до вишу не зараховуються. Але у 2016 році навіть за такої умови вакантні місця держзамовлення не утворюються. Оригінал документів подається до вишу лише один раз і при цьому робиться відмітка в єдиній електронній базі, яку скасувати неможливо. Для вступників, що навчатимуться на контрактній основі, термін подачі необхідних документів обмежується 10 серпня.
6 серпня керівництво університету видає та оприлюднює наказ про зарахування абітурієнтів на місця за держзамовленням, а 12 серпня – наказ про зарахування вступників за контрактною форму навчання.
Також просимо звернути увагу всіх, хто обрав для навчання заочну форму, що для них рейтингові списки вступників будуть оприлюднені до 12.00 години 13 серпня 2016 року. Усі необхідні для вступу вимоги вони мають виконати до 17.00 17 серпня в тому випадку, коли вони навчатимуться за державним замовленням, чи до 14.00 20 серпня, якщо вони навчатимуться за кошти фізичних чи юридичних осіб.
Остаточний термін зарахування абітурієнтів на заочну форму навчання – 17.00 18 серпня для тих, хто навчатиметься за держзамовленням і 12.00 22 серпня.

Схожі новини