Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На період вступних іспитів абітурієнти ЗНУ мають можливість проживати в гуртожитку

01.08.2016 14:10 Все Головні новини Гуртожиток

Під час проведення вступних екзаменів у вступників, які бажають навчатися на бакалавраті заочної форми навчання (до 4 серпня включно) та на ОКР «Спеціаліст» і ОР «Магістр» – денної або заочної форм навчання (з 1 по 8 серпня включно) для категорій абітурієнтів, котрі проживають поза межами Запоріжжя, а також осіб, що їх супроводжують, передбачена можливість поселення на час проходження випробувань в одному з гуртожитків ЗНУ (№2, 3 або 4).

Для поселення у гуртожиток абітурієнт має скласти заяву, форма якої надається для вступників на бакалаврат у приймальній комісії (навчальний корпус ЗНУ №2, к. 114, 115). Ця заява має бути завіреною підписами відповідального секретаря приймальної комісії Даміра Бікулова та головного бухгалтера ЗНУ Василя Тимошика. Вступники на ОКР «Спеціаліст» та ОР «Магістр» заповнюють заяви на поселення у гуртожиток у відбірковій комісії, де подаються ними й інші документи для вступу до ЗНУ – навчальний корпус №1, к. 41. Дана заява також має бути завіреною двома підписами – відповідального секретаря відбіркової комісії Олександра Олійника та головного бухгалтера ЗНУ Василя Тимошика. Квитанцію на оплату послуг видають у навчальному корпусі №4 (рожевому), к. 103. Оплата за перебування в одному з гуртожитків ЗНУ (№2, 3 або 4) складає близько 50 грн на добу, за подвійним тарифом можуть також оплатити проживання особи, які супроводжують абітурієнтів (батьки, родичі) – 100 грн на добу.
Зразок заяви для абітурієнта на проживання в гуртожитку у період вступних іспитів із зазначенням тарифів (у бланку) на проживання у гуртожитках ЗНУ та про дозвіл на перебування в гуртожитку сторонньої особи також дивіться на сторінці відділу виховної робити за посиланням: http://sites.znu.edu.ua/cms/index.php? action=news/view_details&news_id=8113&lang=ukr&news_code=zayava-na-poselennya-v-gurtozhitok .
Сплатити послуги можна у відділеннях ПАТ КБ «ПриватБанк» або «Укрсиббанк», що знаходяться на території студмістечка ЗНУ, а квитанцію про оплату послуг абітурієнт має надати разом із заявою завідувачу гуртожитку.
З приводу питань поселення до гуртожитку також звертайтеся до начальника відділу виховної роботи ЗНУ Світлани Кондратенко (навчальний корпус № 4, каб. № 211) чи зателефонувавши за номером: 228-76-48, (098)494-43-79.