Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускники кафедри військової підготовки склали урочисту присягу

Випускники кафедри військової підготовки склали урочисту присягу

Випускники кафедри військової підготовки склали урочисту присягу
02.08.2016 11:03 Все Головні новини Факультети Економічний Соціології та управління Юридичний Університет кафедра військової підготовки відділ організаційної роботи контролю і режиму

29 липня 41 представник Запорізького національного університету склали військову присягу на вірність українському народові та рідній країні. За результатами іспитів на кафедрі військової підготовки їм присвоєно звання молодшого лейтенанта запасу.

Під час урочистої церемонії до них звернувся проректор з науково-педагогічної роботи нашого вишу Володимир Волков. Він привітав студентів із завершенням важливого етапу у їхньому житті та наголосив, що свого часу вони зробили правильний вибір, вступивши на кафедру військової підготовки, підтвердивши тим самим готовність за потреби захищати рідний край.
Також Володимир Петрович відзначив Почесними грамотами за підписом ректора ЗНУ Миколи Фролова «за відмінне навчання за програмою підготовки офіцерів, високі показники у військовій підготовці та зразкову військову дисципліну» чотирьох студентів нашого вишу. Найкращими з військової підготовки стали представники юридичного факультету Ян Греблєв та Олексій Ворона, а також Владислав Овчарук (факультет соціології та управління) й Олег Тіцький (економічний факультет).
Крім того, Володимир Волков зі словами щирої вдячності вручив Почесну грамоту полковнику Валерію Потапенку «за якісну організацію і проведене навчання студентів ЗНУ за програмою підготовки офіцерів запасу і за важливий внесок у розвиток військової підготовки».
Варто відзначити, що чимало студентів Запорізького національного університету щороку виявляють зацікавленість у навчанні на кафедрі військової підготовки. Так, цього року вже більше 50 осіб подали відповідні заяви.
Крім того, співробітники відділу організаційної роботи, контролю і режиму нагадують усім зацікавленим, що зараз, до кінця серпня, триває період зарахування на кафедру військової підготовки. Усі студенти ЗНУ, які прагнуть у майбутньому отримати звання офіцерів запасу, пройшовши відповідну підготовку паралельно із навчанням, можуть отримати всю необхідну інформацію, завітавши за адресою: навчальний корпус ЗНУ №2 (Жуковського, 66б), ауд. 223 або зателефонувавши за номером: 289-41-07.

Схожі новини