Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ тривають іспити для майбутніх магістрантів і спеціалістів

У ЗНУ тривають іспити для майбутніх магістрантів і спеціалістів

У ЗНУ тривають іспити для майбутніх магістрантів і спеціалістів
03.08.2016 11:41 Все Головні новини Університет вступна кампанія

У Запорізькому національному університеті триває напружена робота відбіркової комісії на старші курси. Днями завершився важливий етап вступної кампанії для абітурієнтів, які виявили бажання отримати вищу освіту за ОКР «спеціаліст» та освітнім ступенем «магістр» в ЗНУ: 30 липня закінчився термін прийому їхніх заяв та документів. А вже 1 та 2 серпня пройшли обов’язкові для всіх охочих продовжити здобувати вищу освіту іспити з англійської мови.

За словами відповідального секретаря відбіркової комісії з прийому на старші курси Олександра Олійника, цього року студенти виявили неабияке бажання продовжити здобувати вищу освіту після завершення навчання в бакалавраті. Так, на навчання за ОКР «спеціаліст» денної форми подано 783 заяви, а на заочну форму навчання – 789 заяв. Що ж до освітнього рівня «магістр», то від охочих його здобути, навчаючись на денній формі, надійшло 1046 заяв, а від тих, хто прагне навчатися на заочній, – 911. Загальна кількість абітурієнтів, які звернулися до відбіркової комісії, – 1797 осіб.
Крім того, коментуючи перебіг цьогорічної вступної кампанії, Олександр Миколайович відзначив, що зараз у вступників на старші курси дуже важлива пора: упродовж 1-8 серпня на них чекають екзамени та фахові випробування. 1 і 2 серпня вони вже склали іспити з англійської мови, засвідчивши високий рівень підготовки та вмотивованість у навчанні. Крім того, у найближчі дні на абітурієнтів чекають фахові випробування.
«Варто відзначити сприятливу атмосферу цьогорічної вступної кампанії. Усі вступники задоволені якістю інформаційних послуг, які їм надають члени відбіркової комісії. Усі вони серйозно ставляться до вступу, докладають багато зусиль задля реалізації цієї мети. При цьому немає жодної апеляції за результатами першого дня іспитів: абітурієнти довіряють компетентності членів приймальної комісії», – зазначив Олександр Олійник.
Нагадаємо, що оприлюднення рейтингових списків для вступників на ОКР «спеціаліст» та освітній рівень «магістр», як для денної форми навчання, так і для заочної, відбудеться 10 серпня. Остаточний термін зарахування вступників, які будуть навчатися за державним замовленням – 13 серпня, а для тих, хто здобуватиме наступний освітній ступінь за кошти юридичних і фізичних осіб, – 17 серпня.
Більше інформації щодо рейтингових списків вступників на ОКР «спеціаліст» та освітній рівень «магістр», розкладу для проведення вступних випробувань, етапів вступної кампанії тощо можна дізнатися, завітавши на сторінку відбіркової комісії на сайті ЗНУ: https://web.znu.edu.ua/pk/specialistmagistr/ або зателефонувавши за номером: (061) 289-41-32.

Схожі новини