Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент юридичного факультету Владислав Бандровський став учасником міжнародної програми «Germany Law School»

03.08.2016 13:00 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет міжнародна академічна мобільність

Студенти юридичного факультету влітку приділяють час саморозвитку та поглибленню знань, здобутих під час навчального року. Саме тому майбутні правники шукають і знаходять можливість взяти участь у цікавих освітніх міжнародних програмах.

Зокрема, студент 4 курсу юридичного факультету Владислав Бандровський взяв участь у майже двотижневій школі з банківського та фінансового права у Німеччині від ELSA (European Law Students Association). Захід проходив 17-25 липня у двох німецьких містах: Мангаймі та фінансовому центрі Європи – Франкфурті-на-Майні. До академічної програми увійшли 45 годин лекцій та практичних занять для 40 учасників з усієї Європи. До речі, саме студент юридичного факультету став єдиним учасником «ELSA Germany Law School: Banking & Finance» з України.
Програма школи була розділена на дві частини: кредитування підприємств (спеціальні правила європейського кредитування банків, закон Німеччини про кредитування під заставу нерухомості) та правові засади ринку капіталів. Серед тем лекцій та обговорень були такі: закони поведінки на ринку, міжнародне кредитування, міжнародне прикордонне фінансування, закон про поглинання, економічні аспекти банківської діяльності, закон про Європейський фонд промисловості. Також йшлося про Європейську банківську спілку, Європейську комісію з нагляду за капіталами, захист прав інвесторів.
Учасники програми змогли не лише поспілкуватися зі спікерами-практиками, знавцями проблемних питань, яким були присвячені лекції, але й відвідати офіси найбільших банків Європи – такі, як Європейський Центральний Банк і Комерцбанк. Приємними можливостями також виявилися візити у провідні міжнародні юридичні фірми – такі, як C`M`S, PwPpartners, KPMG та інші.
«Неможливо заперечувати значимість банківської справи та фінансів у сучасному світі. Ці теми знаходяться в топі найпопулярніших. Я вважаю, що саме юридична освіта дає можливість зрозуміти тонкощі фінансових відносин. Тож я задоволений, що зміг частину свого літнього відпочинку присвятити їх вивченню. Для мене важливо брати участь у подібних заходах в Україні та за її межами, щоб знайти свою нішу у професії», – ділиться своїми враженнями від участі у роботі літньої Школи Владислав. – «Організатори цього проекту досить велику увагу приділили і культурному обміну, оскільки час присвячувався і тому, щоб кожен учасник або група учасників представили свою країну та її звичаї».

Юридичний факультет