Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент юридичного факультету Владислав Бандровський став учасником міжнародної програми «Germany Law School»

Студент юридичного факультету Владислав Бандровський став учасником міжнародної програми «Germany Law School»

Студент юридичного факультету Владислав Бандровський став учасником міжнародної програми «Germany Law School»
03.08.2016 13:00 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет міжнародна академічна мобільність

Студенти юридичного факультету влітку приділяють час саморозвитку та поглибленню знань, здобутих під час навчального року. Саме тому майбутні правники шукають і знаходять можливість взяти участь у цікавих освітніх міжнародних програмах.

Зокрема, студент 4 курсу юридичного факультету Владислав Бандровський взяв участь у майже двотижневій школі з банківського та фінансового права у Німеччині від ELSA (European Law Students Association). Захід проходив 17-25 липня у двох німецьких містах: Мангаймі та фінансовому центрі Європи – Франкфурті-на-Майні. До академічної програми увійшли 45 годин лекцій та практичних занять для 40 учасників з усієї Європи. До речі, саме студент юридичного факультету став єдиним учасником «ELSA Germany Law School: Banking & Finance» з України.
Програма школи була розділена на дві частини: кредитування підприємств (спеціальні правила європейського кредитування банків, закон Німеччини про кредитування під заставу нерухомості) та правові засади ринку капіталів. Серед тем лекцій та обговорень були такі: закони поведінки на ринку, міжнародне кредитування, міжнародне прикордонне фінансування, закон про поглинання, економічні аспекти банківської діяльності, закон про Європейський фонд промисловості. Також йшлося про Європейську банківську спілку, Європейську комісію з нагляду за капіталами, захист прав інвесторів.
Учасники програми змогли не лише поспілкуватися зі спікерами-практиками, знавцями проблемних питань, яким були присвячені лекції, але й відвідати офіси найбільших банків Європи – такі, як Європейський Центральний Банк і Комерцбанк. Приємними можливостями також виявилися візити у провідні міжнародні юридичні фірми – такі, як C`M`S, PwPpartners, KPMG та інші.
«Неможливо заперечувати значимість банківської справи та фінансів у сучасному світі. Ці теми знаходяться в топі найпопулярніших. Я вважаю, що саме юридична освіта дає можливість зрозуміти тонкощі фінансових відносин. Тож я задоволений, що зміг частину свого літнього відпочинку присвятити їх вивченню. Для мене важливо брати участь у подібних заходах в Україні та за її межами, щоб знайти свою нішу у професії», – ділиться своїми враженнями від участі у роботі літньої Школи Владислав. – «Організатори цього проекту досить велику увагу приділили і культурному обміну, оскільки час присвячувався і тому, щоб кожен учасник або група учасників представили свою країну та її звичаї».

Юридичний факультет

Схожі новини