Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФІФ видали навчальний посібник, присвячений сучасним викладацьким технологіям

03.08.2016 13:15 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології наука збірник

На факультеті іноземної філології Запорізького національного щойно побачив світ новий навчальний посібник «Сучасні технології навчання іноземних мов у вищій школі».

Його видання приурочили до знаменної дати – 50-річчя від дня заснування, який цього року відзначає факультет іноземної філології. Основою для формування навчального посібника став багаторічний досвід роботи викладачів факультету. У книзі йдеться про такі актуальні проблеми, як формування у студентів теоретико-практичної іншомовної компетенції завдяки використанню сучасних методів і технологій навчання.
Варто відзначити, що згідно з ухваленим рішенням викладацького колективу ФІФ, навчальний посібник присвятили пам’яті засновника факультету іноземної філології – доцента Василя Сокирко.

Альбіна Жукова,
співробітник деканату факультету іноземної філології