Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ сьогодні завершується прийом документів від рекомендованих до зарахування на навчання за держзамовленням

У ЗНУ сьогодні завершується прийом документів від рекомендованих до зарахування на навчання за держзамовленням

У ЗНУ сьогодні завершується прийом документів від рекомендованих до зарахування на навчання за держзамовленням
05.08.2016 11:51 Університет вступна кампанія-2016

Сьогодні, 5 серпня, в Запорізькому національному університеті завершується один із найважливіших етапів вступної кампанії-2016. До 18 години всі, хто знайшов своє прізвище у списках рекомендованих до зарахування на навчання за державним замовленням, мають виконати вимоги до зарахування: подати до приймальної комісії оригінали атестату та сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання.

Тим, хто вже виконав ці необхідні умови та тим, хто прагне вступити до ЗНУ, аби отримати якісну вищу освіту за кошти юридичних і фізичних осіб, ще раз нагадуємо про терміни завершальних етапів вступної кампанії. Зокрема, останні мають пам’ятати, що для них остаточний термін подачі документів становить 17.00 10 серпня цього року. При цьому варто звернути особливу увагу, що укладення контракту й оплата першого періоду навчання проводиться в рамках вступної кампанії. Пам’ятайте, що у випадку, якщо Вам немає 18 років, оформляти контракт та здійснювати оплату необхідно з одним із батьків.
Остаточні терміни зарахування абітурієнтів на бакалаврат ЗНУ визначено як 12.00 6 серпня для тих, хто буде навчатися за державним замовленням, та 12.00 12 серпня 2016 року – для тих, хто навчатиметься за кошти юридичних чи фізичних осіб.
У разі виникнення питань, пов’язаних із перебігом вступної кампанії, Ви можете знайти на них відповіді, завітавши на офіційну сторінку приймальної комісії на сайті ЗНУ: https://web.znu.edu.ua/pk/index.php
Також можна поставити всі актуальні для Вас запитання, пов’язані зі вступом до нашого вищого навчального закладу, за телефоном: (061) 764-67-53. Якщо Вам необхідно отримати додаткову інформацію, скористайтеся можливістю поставити запитання відповідальному секретарю приймальної комісії, його заступникам або іншим співробітникам. Зверніть, будь ласка, увагу, що особистий прийом здійснюється під час вступної кампанії у робочі часи комісії за адресою: вул. Жуковського, 66-б (навчальний корпус №2), каб.114, 115.
До речі, нагадуємо про ще одну новину, важливу для вступників на ОКР «спеціаліст» та освітній рівень «магістр». Оприлюднення рейтингових списків як для денної форми навчання, так і для заочної, відбудеться 10 серпня. Остаточний термін зарахування вступників, які будуть навчатися за державним замовленням – 13 серпня, а для тих, хто здобуватиме наступний освітній ступінь за кошти юридичних і фізичних осіб, – 17 серпня.
Більше інформації щодо рейтингових списків вступників на ОКР «спеціаліст» та освітній рівень «магістр», розкладу проведення вступних випробувань, етапів вступної кампанії тощо можна дізнатися, завітавши на сторінку відбіркової комісії на сайті ЗНУ: https://web.znu.edu.ua/pk/specialistmagistr/ або зателефонувавши за номером: (061) 289-41-32.
Для майбутніх першокурсників з інших міст, які вже успішно подолали всі етапи вступної кампанії, актуальним залишається питання щодо поселення в гуртожиток. Тож просимо їх звернути особливу увагу на наведену нижче інформацію.
Щоб отримати місце в гуртожитку, студентам необхідно вчасно заповнити спеціальну форму. Вона буде розміщена на офіційному сайті ЗНУ і відкрита для подачі документів на поселення у період з 13 до 19 серпня 2016 року. Це оптимізує обробку даних, зменшить навантаження на першокурсників під час вступу до університету, звільнить студентів та їхніх батьків від стояння в чергах та витрат на проїзд. Саме тому співробітники університету прохають усіх зацікавлених осіб звернути особливу увагу: для заповнення документа немає жодної необхідності особисто приїздити до нашого міста. Форму заповнюють онлайн.
Детальнішу інформацію щодо правил і умов проживання в гуртожитках ЗНУ, а також щодо процедури поселення можна отримати за електронною адресою: http://sites.znu.edu.ua/liberal_edu/studmisto/153.ukr.html Із приводу питань поселення до гуртожитку також звертайтеся до начальника відділу виховної роботи ЗНУ Світлани Кондратенко (навчальний корпус № 4, каб. № 211) чи зателефонувавши за номером: 228-76-48, (098)494-43-79.

Схожі новини