Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ЗНУ Анастасія Гринь представлятиме Запорізьку область на конкурсі краси «Міс Україна-2016»

05.08.2016 10:44 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЗНУ конкурс краси

Цього року честь представляти запорізький край випала молодій красуні, студентці Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету Анастасії Гринь. Фінал конкурсу відбудеться 2 вересня 2016 року. Усього ж до участі залучено 25 конкурсанток. Три дівчини-переможниці представлятимуть нашу країну на всесвітньо відомих міжнародних конкурсах – Miss World, Miss Earth, Miss International.

Анастасія у свої 18 років вже має достатній досвід участі у різноманітних конкурсах краси та неодноразові перемоги в них. Так, дівчина була учасницею телепроекту «Супермодель по-українськи», де увійшла в тридцятку фіналісток. У 2015 році стала обличчям журналу «Афіша», а також отримала титули «Міс витонченість» та «Княгиня глядацьких симпатій Запоріжжя-2015». У 2016 році Анастасія стала півфіналісткою обласного конкурсу патріотичного спрямування для студентської молоді «Я – Українка-2016». Також красуня є володаркою титулу «Міс запоріжанка-2016».
Під час фіналу конкурсу «Міс Україна», крім головного титулу, усі учасниці зможуть поборотися за перемогу в номінації «Міс глядацьких симпатій», переможницю якої буде визначено за допомогою смс-голосування. Щоб підтримати Анастасію необхідно відправити смс-повідомлення на номер 701 із цифрою 7. Тож підтримаємо нашу землячку та побажаємо їй лише перемоги.

Фото: http://missukraine.ua