Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває прийом оригіналів документів від вступників на контракт

У ЗНУ триває прийом оригіналів документів від вступників на контракт

У ЗНУ триває прийом оригіналів документів від вступників на контракт
08.08.2016 16:00 Все Головні новини Вступна кампанія приймальна комісія

У Запорізькому національному університеті наближається до завершення вступна кампанія. Тим, хто має намір навчатися в Запорізькому національному університеті на контрактній формі навчання, нагадуємо про остаточний термін подачі оригіналів документів до приймальної комісії: 10 серпня до 17:00. Не забувайте, що підписання контракту й оплата першого періоду навчання проводиться в рамках вступної кампанії. Якщо ви не досягли вісімнадцятирічного віку, оформлення офіційних паперів та оплата навчання здійснюється у присутності одного з батьків. За більш детальною інформацією чи у разі виникнення питань, завітайте на офіційну сторінку приймальної комісії ЗНУ: https://web.znu.edu.ua/pk/index.php, або зателефонуйте за номером: (061) 764-67-53.

Оприлюднення рейтингових списків вступників на ОКР «спеціаліст» та освітній рівень «магістр» як для денної форми навчання, так і для заочної, відбудеться 10 серпня. Нагадуємо, що останній термін подачі оригіналів документів – 12 серпня до 17:00. Зарахування абітурієнтів, що будуть навчатися за державним замовленням відбудеться вже 13 серпня, а для тих, хто здобуватиме освіту за кошти юридичних і фізичних осіб, – 17 серпня. Більше актуальної інформації можна дізнатися на сторінці відбіркової комісії ЗНУ https://web.znu.edu.ua/pk/specialistmagistr/ або зателефонувавши за номером: (061) 289-41-32.
Також до 10 серпня триває прийом документів на старші курси (заочна форма навчання) на основі ОКР «молодший спеціаліст». 12 серпня стануть відомі прізвища тих, хто вступив на денну форму навчання, а 16 серпня – на заочну. Номер відбіркової комісії на старші курси: (061) 289-12-32.

Схожі новини