Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відпускні та матеріальна допомога на оздоровлення науково-педагогічним працівникам ЗНУ виплачені в повному обсязі

Відпускні та матеріальна допомога на оздоровлення науково-педагогічним працівникам ЗНУ виплачені в повному обсязі

Відпускні та матеріальна допомога на оздоровлення науково-педагогічним працівникам ЗНУ виплачені в повному обсязі
08.08.2016 15:06 Все Головні новини Бухгалтерія відпускні матеріальна допомога до відпустки

Сьогодні на засіданні ректорату ЗНУ керівник вишу Микола Фролов закцентував увагу на дотриманні високого рівня соціальних стандартів у виші. Микола Олександрович відзначив, що протягом літніх відпусток усі науково-педагогічні працівники вчасно й у повному обсязі отримали відповідні виплати і університет немає заборгованості ні перед ними, ні перед студентським загалом, який також вчасно отримав і стипендії, і матеріальну допомогу й преміальні виплати.

Системна організаційна та економічна робота ректорату щодо належного фінансового забезпечення навчально-виховного процесу, дотримання рівня соціальних стандартів, зміцнення матеріально–технічної бази були і є головним і визначальним пріоритетом управлінської діяльності. Основними завданнями керівництва університету залишаються соціальні питання.
Відповідно до регулятора соціально-економічних, виробничих та трудових відносин в університеті – Колективного договору – заробітна виплачується переважно дочасно. У повному обсязі в літній період 2016 року виплачені відпускні і матеріальна допомога до відпустки. Стимулюється якісна та сумлінна праця, виробничі досягнення, плідні наукові і творчі надбання, зростання інтелектуального потенціалу фахівців. Виплачуються надбавки за складність і напруженість у роботі, за високі досягнення у праці, виконання важливих завдань, премії. Джерелом виплати винагороди за захист докторських дисертацій є наявність економії коштів на фонд оплати праці.
Послідовна цілеспрямована університетська соціальна політика позначається на збільшені розміру середньої заробітної членів трудового колективу. Усі стимулюючі надбавки необов’язкового характеру науково-педагогічним працівникам та фахівцям, які утримуються за кошти держбюджету, здійснюються виключно за рахунок власних коштів університету.
Головний бухгалтер ЗНУ Василь Тимошик додав: «Хочу наголосити, що в університеті на високому рівні проводиться робота зі студентським загалом. Особливо у царині дотримання стандартів соціального забезпечення, задоволення запитів студентів щодо умов мешкання у гуртожитках, дозвілля, відпочинку тощо. Стипендії, компенсаційні виплати студентам із числа дітей-сиріт виплачуються своєчасно і у розмірах, визначених чинним законодавством».
Одним із головних напрямків роботи залишається створення належних умов для відпочинку та оздоровлення співробітників університету, членів їх сімей у спортивно – оздоровчому таборі «Славутич» та біостанції – профілакторію на острові Хортиця.

Схожі новини