Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Впорядкування території студмістечка ЗНУ та ремонти навчальних приміщень тривають

11.08.2016 15:56 Все Головні новини Ремонт студмістечко ЗНУ

Під час останньої робочої наради ректора ЗНУ Миколи Фролова із представниками адміністративно-господарської частини (головний інженер Валентин Моцак) основна увага була закцентована на питанні завершення комплексу ремонтних робіт, які зараз відбуваються на території студентського містечка та у навчальних корпусах університету. Адже незабаром вже розпочнеться навчальний процес і уся матеріальна база має бути готовою до зустрічі студентів та викладачів.

Великий обсяг ремонтно-будівельних робіт та реконструкцій відбувається сьогодні на території університетського студмістечка. Передусім, тут завершилися роботи з укладання плиткою доріжок – між 1 та 2 навчальними корпусами та біля могили останнього кошового отамана Задунайської Січі Йосипа Гладкого. Ці роботи буди виконані співробітниками підрядної організації за рахунок спонсорських коштів. Усі роботи були здійснені якісно і у короткий термін – протягом близько двох тижнів.
Також облаштовують територію паркової зони студмістечка. Тут працюють будівельники рембудгрупи ЗНУ під керівництвом старшого виконроба Віктора Харнова, обслуговуючий персонал корпусів університету під керівництвом директора студмістечка ЗНУ Армена Мхітаряна та студенти старших курсів, які мають поселитися у студентських гуртожитках з нового навчального року. До цього відбулися роботи з реконструкції підпірних стінок на територіях біля СОК ЗНУ та за 2 навчальним корпусом. Ще очікує на відновлення підпірна стінка навпроти 1 корпусу, де відбуватиметься її реставрація та пофарбування. Було також вивезено будівельне сміття та пожовклу траву, що накопичилися у літній період та після ремонтних робіт. Вже завезли землю для газонів та клумб, а студенти допомагають вирівнювати майданчики під посівну газонну траву – між гуртожитком №4 та корпусами №1 та 2.
Триває реконструкція будівлі навчального корпусу №2: працівники рембудгрупи ЗНУ вже здійснили ґрунтування цокольної стінки фасаду, після чого відбудеться її шпаклювання, покриття оздоблювальною штукатуркою та пофарбування. Продовжуються ремонтні роботи і в приміщеннях корпусу. Тут проходять як комплексні ремонти, так і поточні відновлювальні роботи в кабінетах та аудиторіях на 2 поверсі у лівому крилі будівлі: шпаклювання, ґрунтування стін та заміна шпалер, подекуди встановлюються навісні стелі, модернізується система електропроводки та встановлюються нові світильники, шліфуються та вкриваються лаком паркетні підлоги, замінюють вікна, системи опалювання тощо. Частина аудиторій вже готова до початку навчального сезону, а от у приміщеннях №№203, 207, 212, 217, 218, 226 роботи ще продовжуються.
Сьогодні також розпочалася реконструкція фасаду будівлі комбінату громадського харчування Запорізького національного університету «Тетянин день».
До 1 вересня будуть завершені роботи з реконструкції 2 поверху 6 навчального корпусу, де розміститься новостворена кафедра дизайну (факультет СПП). А от в аудиторії №63 1 навчального корпусу щойно розпочався ремонт, головна увага тут приділена заміні вікон, дверей та стелі. Також здійснюються поточні ремонтні роботи в аудиторіях 5 навчального корпусу – №320 та 323. Протягом навчального року заплановано провести ремонти навчальних аудиторій та лабораторій біологічного факультету у 3 корпусі.
До речі, 14 серпня усі працівники будівельної галузі святкуватимуть своє професійне свято. Тож вітаємо працівників адміністративно-господарської частини та співробітників ремонтно-будівельної групи ЗНУ із Днем будівельника і бажаємо усіляких гараздів та успіхів у професійній діяльності!
Олена Хлистун