Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі ЗНУ взяли участь у прес-конференції відомого композитора, випускника ЗНУ

19.08.2016 12:26 Все Головні новини Факультети Філологічний Філологічний факультет історичний факультет свято

15 серпня в запорізькому прес-центрі Спілки журналістів відбулася прес-конференція, присвячена 25-річчю творчої діяльності відомого співака та композитора, лауреата численних престижних творчих конкурсів, випускника ЗНУ Анатолія Сердюка. Привітати митця з важливим етапом його музичної кар’єри завітали представники громадських організацій, митці запорізького краю, а також представники його рідного університету, з яким співак постійно плідно співпрацює.

Вони привітали Анатолія Сердюка зі знаменною датою, подякували йому за неоціненний внесок у вибудовування сучасного культурного простору нашого краю та побажали подальшої плідної натхненної праці.
Зокрема, представник історичного факультету автор багатьох знакових підручник, доктор історичних наук, професор Федір Турченко у своєму привітальному слові наголосив на історичному значенні пісні митця «Україно, вставай». Саме її сповнені любов’ю до Вітчизни слова настроювали людей на патріотичний лад. Вона підтримувала сили борців за незалежність України, її співали і в 1991, і в 2004, і в 2014 роках.
До щирих привітань та побажань приєдналася завідувач кафедри українознавства філологічного факультету ЗНУ, знаний літературознавець Ольга Стадніченко. Вона наголосила, що пісні Анатолія Сердюка за чверть століття стали частиною побуту його земляків та мешканців інших регіонів нашої країни. Деякі з його пісень зараз вважаються народними, а це – висока оцінка хисту митця.
Анатолій Сердюк щиро подякував усім, хто привітав його з важливою датою, подякував за підтримку та розуміння. Також він поділився своїми творчими планами: до Дня незалежності маж вийти його новий диск із патріотичними піснями.