Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студрада ЗНУ реалізує проект «Школа першокурсника»

Студрада ЗНУ реалізує проект «Школа першокурсника»

Студрада ЗНУ реалізує проект «Школа першокурсника»
19.08.2016 10:25 Все Головні новини ЗНУ Студрада «Школа першокурсника»

Для поліпшення адаптації першокурсників у поки ще незнайомому виші представники Студради Запорізького національного університету започаткували та вже почали активно впроваджувати у життя проект «Школа першокурсника». До участі в проекті мають можливість долучитися усі охочі студенти з будь-яких факультетів ЗНУ.

Варто зазначити, що активісти Студради ЗНУ вже реалізували такі проекти, як: Медіа-школа ЗНУ, Fresh food ZNU, Осіння дебатна школа та інші. Як зазначають самі автори проекту «Школа першокурсника», він був започаткований студентами старших курсів ЗНУ для надання допомоги студентам першого курсу в адаптації, самореалізаціі, обміну досвідом та долучення до студентського активу.
У рамках Школи відбудуться різноманітні презентації організацій та цікавих проектів, де студентство також може реалізувати себе. На сьогодні представники Студради запрошують до співпраці в таких напрямах: HR-відділ (пошук і робота з організаціями-учасниками, спікерами, волонтерами); фінансовий відділ (кошториси, звіти); PR-відділ (SMM, дизайн, фото, відео); фандрайзинг (робота з партнерами); а також шукають креатив-менеджерів (концепції, сценарії, оформлення).
Усім, хто зацікавився проектом та бажає долучитися до співпраці, його організатори пропонують до 21 серпня заповнити форму-звернення https://goo.gl/forms/59Tmdl6hgvjTW41g2 (контактна особа - Катерина Снісаренко).
За новинами проекту можна слідкувати на офіційній сторінці Студради ЗНУ ВКонтакті: https://vk.com/studradaznu

Ксенія Сухаренко

Схожі новини