Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ облаштовують газони та завершують ремонти

У ЗНУ облаштовують газони та завершують ремонти

18.08.2016 15:35 Все Головні новини Адміністративно-господарська частина облаштування територій

У розпалі роботи з облаштування територій, газонів та доріжок студентського містечка ЗНУ. Тут сьогодні сконцентрували свої зусилля працівники адміністративно-господарської частини, керівництво та співробітники студмістечка, а також студенти, які відпрацьовують визначені за умовами поселення у гуртожитки години – спрямовані на створення благоустрою університету.

Тривають роботи з облагороджування територій студмістечка, які здійснюються під контролем його коменданта Армена Мхітаряна. За останні кілька тижнів відбулося завезення 9 машин землі для робіт із вирівнювання територій газонів та відновлення – після робіт з укладання доріжок тротуарною плиткою, які нещодавно відбулися. Тепер студенти та співробітники корпусів засипають ями та нерівності на територіях газонів. Основна частина цих робіт сконцентрована на ділянках між 1 та 2 навчальними корпусами та студентським гуртожитком №4, біля відновленої підпірної стінки та понад доріжками, а також на територіях, які впорядковують після створення доріжки у районі біля могили кошового Задунайської Січі Йосипа Гладкого. Тут корегують плани клумб та газонів, після чого території будуть засіяні газонною травою.
На території господарського двора, що за 2 навчальним корпусом, зараз відбуваються широкомасштабні роботи із демонтажу старого трубопроводу системи водовідведення. Виконує їх підрядна організація. Вже вирита глибока траншея, довжиною майже на усе подвір’я, і тут заплановано здійснити заміну приблизно 60 м старих труб на нові. Роботи з модернізації системи будуть завершені до кінця літнього сезону, адже важливо аби з 1 вересня усі системи водопостачання та водовідведення працювали у корпусі добре, створюючи комфортні умови для навчання.
Протягом тижня, як повідомив головний інженер адміністративно-господарчої частини Валентин Моцак, також будуть завершені роботи із реставрації фасаду 2 корпусу, а також ремонти в аудиторіях на 2 поверсі.
З інших ремонтно-будівельних робіт, що тривають на території ЗНУ, продовжується повна реконструкція кабінету №63 у 1 навчальному корпусі. А незабаром завершиться і ремонт та пофарбування підпірної стінки навпроти корпусу.
Наприкінці цього тижня керівництво АГЧ також передбачає здійснити покриття лаком паркетної підлоги на усіх поверхах у 5 навчальному корпусі.

Олена Хлистун