Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / 20 серпня добігає кінця період виконання вимог до зарахування на заочне відділення

20 серпня добігає кінця період виконання вимог до зарахування на заочне відділення

20 серпня добігає кінця період виконання вимог до зарахування на заочне відділення
19.08.2016 05:43 Все Головні новини Університет вступна кампанія

У ЗНУ наближається до завершення черговий важливий етап вступної кампанії-2016. Просимо звернути увагу на це повідомлення тих, хто хоче скористатися можливістю здобути якісну вищу освіту без відриву від виробництва та вступити до ЗНУ на заочну форму навчання за кошти фізичних чи юридичних осіб. Зараз ви маєте виконати вимоги до зарахування, обов’язкові після оприлюднення списків абітурієнтів. Нагадуємо, що в цьому випадку остаточний термін подання оригіналів документів та оплати за навчання – 14.00 20 серпня.

Просимо абітурієнтів звернути особливу увагу, що підписання контракту й оплата першого періоду навчання проводиться в рамках вступної кампанії. Ті з них, хто на момент вступу ще не досягли вісімнадцятирічного віку, для оформлення офіційних паперів та оплати навчання обов’язково потребують присутності одного з батьків.
Остаточний термін зарахування вступників, котрі обрали навчання без відриву від виробництва, за державним замовленням – до 17.00 години 18 серпня, за кошти фізичних та юридичних осіб – до 12.00 години 22 серпня.
За більш детальною інформацією чи у разі виникнення будь-яких питань, пов’язаних з особливостями цьогорічної вступної кампанії, радимо завітати на офіційну сторінку приймальної комісії ЗНУ: https://web.znu.edu.ua/pk/index.php, або зателефонуйте за номером: (061) 764-67-53.

Схожі новини