Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Із 22 серпня розпочинається прийом документів для вступу до аспірантури і докторантури

19.08.2016 13:29 Все Головні новини Відділ аспірантури і докторантури доктор філософії прийом документів

Із понеділка, 22 серпня, у Запорізькому національному університеті стартує вступна кампанія до аспірантури і докторантури. Цьогорічний набір багато в чому є новаторським, адже, згідно з нормативно-правовими змінами, запроваджується 4-річна підготовка докторів філософії (PhD). Суттєво збільшено освітню складову, яка відтепер включає 40 кредитів, близько 15 дисциплін, серед яких – фахові курси, іноземна мова з акцентом на підготовку до складання міжнародних мовних тестів, філософія науки, основи дослідницько-інноваційної діяльності. Аспіранти будуть вчитися публікувати статті в міжнародних рецензованих виданнях і формувати грантові проекти. Аспіранту може бути призначено два наукових керівники.

Варто зазначити, що відповідно до нового Порядку підготовки докторів філософії і докторів наук, із 2016 р. навчання в аспірантурі (на третьому, освітньо-науковому рівні) є необхідною умовою для захисту дисертацій на здобуття ступеня PhD.
Підготовка в аспірантурі Запорізького національного університету здійснюється за 22 спеціальностями, які ліцензовані Міністерством освіти і науки України:
• 014 Середня освіта (за предметними спеціалізаціями)
• 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями)
• 017 Фізична культура і спорт
• 032 Історія та археологія
• 033 Філософія
• 035 Філологія
• 051 Економіка
• 052 Політологія
• 053 Психологія
• 054 Соціологія
• 061 Журналістика
• 073 Менеджмент
• 075 Маркетинг
• 081 Право
• 091 Біологія
• 101 Екологія
• 102 Хімія
• 104 Фізика та астрономія
• 105 Прикладна фізика та наноматеріали
• 113 Прикладна математика
• 122 Комп’ютерні науки та інформаційні технології
• 231 Соціальна робота
Підготовка в докторантурі здійснюється за 19 спеціальностями:
• 014 Середня освіта (за предметними спеціалізаціями)
• 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями)
• 017 Фізична культура і спорт
• 032 Історія та археологія
• 033 Філософія
• 035 Філологія
• 051 Економіка
• 052 Політологія
• 053 Психологія
• 061 Журналістика
• 073 Менеджмент
• 075 Маркетинг
• 081 Право
• 091 Біологія
• 101 Екологія
• 102 Хімія
• 104 Фізика та астрономія
• 113 Прикладна математика
• 122 Комп’ютерні науки та інформаційні технології
До аспірантури на конкурсній основі приймаються особи, які мають вищу освіту і кваліфікацію спеціаліста або магістра. Вступники до аспірантури складають вступні випробування:
- іспит зі спеціальності;
- іспит з однієї із іноземних мов на вибір;
- співбесіда зі вступником.
Вступник, який підтвердив свій рівень знання, зокрема англійської мови, дійсним сертифікатом тестів TOEFL, або International English Language Testing System, або сертифікатом Сambridge English Language Assessment, звільняється від складання вступного іспиту з іноземної мови.
Підготовка в аспірантурі та докторантурі здійснюється за рахунок коштів державного бюджету та за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб (на умовах контракту).
Перелік і бланки документів, що подаються при вступі до аспірантури і докторантури, а також детальна інформація щодо підготовки та атестації науково-педагогічних кадрів доступні на сайті www.phd.znu.edu.ua
Документи приймаються з 22 серпня по 01 вересня 2016 р. за адресою: вул. Дніпровська (Лепіка), 33А, корпус № 4, каб. 317, відділ аспірантури і докторантури.
Тел. для довідок: (061) 228-76-30; 050-456-59-59
E-mail: phd.znu@gmail.com
Долучайтесь до дружної родини аспірантів і докторантів Запорізького національного університету, це стане запорукою вашої успішної самореалізації!

Відділ аспірантури і докторантури