Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У студмістечку реконструюють фасад кав’ярні «Тетянин день» та укладають асфальтне покриття

19.08.2016 13:18 Все Головні новини Комбінат громадського харчування ЗНУ реконструкція асфальт

Тривають ремонтні роботи на території студентського містечка. Головна увага тут приділена реконструкції фасаду будівлі комбінату громадського харчування ЗНУ та укладенню нового асфальтового покриття доріг, які надають можливість під’їзду до будівель комбінату і 2 навчального корпусу.

Сьогодні над відновленням фасаду комбінату громадського харчування ЗНУ працюють маляри-штукатури: здійснюється ремонт зовнішньої стінки будівлі, наноситься ґрунтовка та штукатурка, а незабаром вона буде пофарбована водоемульсійною фарбою. Також відбуваються роботи з очищення від сміття даху комбінату. Незабаром цей структурний підрозділ матиме привабливий вигляд і восени вже буде готовий працювати не тільки для співробітників та студентів університету, а й приймати замовлення на обслуговування гостей – бенкетів, свят тощо, у тому числі на базі молодіжного студентського кафе-бару «Тетянин День».
Інтенсивно продовжують працювати і над відновленням асфальтового покриття на територіях бокової доріжки за 2 навчальним корпусом, яка веде до комбінату громадського харчування, і формує під’їзд до господарського двору, що розташований за корпусом. Тут частково знімають непридатну для відновлення частину асфальту, у тому числі – перед фасадом їдальні. Вже частково або повністю укладений асфальт на ділянці дороги, що проходить між 2 корпусом та дитячим садочком №130 («Казка») і до комбінату громадського харчування ЗНУ, а також за поворотом – до господарсько-будівельного двора ЗНУ. Невдовзі ці роботи планують завершити. А за цей час ще мають відновити покриття на територіях паркувальної зони біля 2 корпусу та продовжити укладання асфальту верхньої частини доріжки до сходинок, що ведуть до їдальні та студентського гуртожитку №3. Як повідомив головний інженер АХЧ Валентин Моцак, будуть відремонтовані також і самі сходинки та асфальтове покриття біля фасаду їдальні – з боку парку.

Олена Хлистун