Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спорстмени ЗНУ на Олімпійських іграх демонструють гідні результати

Спорстмени ЗНУ на Олімпійських іграх демонструють гідні результати

19.08.2016 13:23 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання факультет фізичного виховання ЕПК спорт олімпійські ігри

За результатами кваліфікаційного забігу в естафеті 4×100 метрів до фіналу Олімпіади вийшла українська команда, до складу якої входять випускниці Запорізького національного університету Олеся Повх та Марія Рємєнь. Український квартет до якого увійшла також Єлізавета Бризгіна (Економіко-правничий коледж ЗНУ) продемонстрував свій найкращий результат у сезоні, фінішувавши третім з показником 42,49 секунди. Забіг відбудеться у передостанній день Олімпіади, 20 серпня о 10:15 за київським часом.

Нагадаємо, що чоловіча команда України з академічного веслування, до складу якої увійшов аспірант ЗНУ Олександр Надтока, на Олімпіаді-2016 в Ріо-де-Жанейро фінішувала шостою. Українці пройшли дистанцію за 6:16.30. На стартовій відсічці наш екіпаж був другим.
У десятиборстві на Іграх-2016 випускник ЗНУ Олексій Касьянов під час другого етапу (стрибок у довжину) посів 7 місце, продемонструвавши результат у 7 м та 54 см. Змагання почалися з бігу на 100м. Олексій став другим з результатом 10, 78. У загальному заліку цей результат приніс спортсмену 910 очків. Це вже третя Олімпіада 30-річного спортсмена.
Що ж до результатів ще одного представника ЗНУ Сергія Фролова, то заплив вільним стилем показав результат 15.04, 61.