Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ посідає 10 позицію у рейтингу журналу «Гроші»

ЗНУ посідає 10 позицію у рейтингу журналу «Гроші»

ЗНУ посідає 10 позицію у рейтингу журналу «Гроші»
19.08.2016 13:27 Все Головні новини рейтинг юридичний факультет економічний факультет працевлаштування

Весняний рейтинг українських вишів від журналу "Гроші" з`явився у вільному доступі на сайті видання. ЗНУ посідає в рейтингу 10 місце за гуманітарними спеціальностями, 15 - за економічними, 13 - за юридичними. До речі, оцінки вишам ставили роботодавці.

Організатори зарплатного рейтингу відзначили, що за результатами проекту як такі престижні професії не виокремлюються. Гарні фахівці потрібні в усіх галузях. Особливо в тих, котрі відповідають за життєдіяльність нашої економіки – сільське господарство, промисловість, будівництво, ІТ. Журнал «Гроші» складає вже дев’ятий рейтинг ВНЗ, щоб з’ясувати, яких професіоналів шукають і готові працевлаштувати українські компанії та підприємства.
Тренд дещо трансформувався: роботодавці буквально зі студентської лави готові працевлаштовувати фахівців технічних і робочих спеціальностей, але й не забувають і про вчорашніх фаворитів – юристів, економістів, міжнародників. Тому студенти мають усвідомити найголовніше: справжній професіонал майбутнього повинен вміти не лише перекладати тонни папірців й ставити солідні підписи, але й показувати свої знання в дії – під реальних, живих проектів.
Детальніше про рейтинг можна дізнатися за посиланням: http://dengi.ua/archive/articles/283116-Zarplatnyj-rejting-vuzov-2016

Схожі новини