Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентський сектор профспілки долучився до звернень щодо відстоювання виплат стипендій

Студентський сектор профспілки долучився до звернень щодо відстоювання виплат стипендій

Студентський сектор профспілки долучився до звернень щодо відстоювання виплат стипендій
19.08.2016 13:26 Все Головні новини профспілка стипендіальні виплати відкритий лист

У своєму зверненні до студентів представники студентського сектору ППО ЗНУ підкреслюють, що кожен студент може розраховувати, на те, що їхня організація гідно представлятиме і відстоюватиме права та інтереси кожного із студентів в органах державної влади та місцевого самоврядування. Сьогодні студентський сектор профспілки разом із Запорізьким обласним комітетом Профспілки працівників освіти і науки України докладають зусилля, спрямовані на відстоювання законного права українських студентів отримувати стипендіальні виплати.

Запорізька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України надіслала звернення до Міністра фінансів України Олександра Данилюка щодо листа Мінфіну від 28.072016 р. №31-04/10-09-9/21934 та Рекомендацій МОН України щодо розподілу граничних обсягів видатків – із пропозицією відкорегувати дані рекомендації. У листі йдеться про те, що студентська молодь та працівники профспілки стурбовані з приводу незаконного «зниження соціальних гарантій», адже право на стипендіальне державне забезпечення гарантовано ст. 53 Конституції України та ст. 62 Закону України «Про вищу освіту». Подібні дії Мінфіну створюють у суспільстві ситуацію соціального напруження. У разі, якщо така позиція не зміниться на краще профспілка залишає за собою право виступити із масовими акціями протесту.
Також був надісланий лист-звернення до голови Профспілки працівників освіти і науки України Георгія Труханова. У листі представники Запорізької обласної організації ППОН України виказують своє обурення діями Мінфіну України та МОН України і звертаються із проханням, аби не допустити руйнування системи вищої освіти в Україні та порушення конституційних прав і свобод студентства.
Подібні звернення були надіслані також голові комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Олександру Співаковському та народним депутатам України за підписом голови обласної організації ППОН України Надії Гринь. Докладна інформація: https://vk.com/ppo_stud_znu_ua

Схожі новини