Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До Дня Незалежності України Наукова бібліотека ЗНУ підготувала тематичні виставки

До Дня Незалежності України Наукова бібліотека ЗНУ підготувала тематичні виставки

До Дня Незалежності України Наукова бібліотека ЗНУ підготувала тематичні виставки
22.08.2016 15:54 Все Головні новини Наукова бібліотека свято День Незалежності

В Запорізькому національному університеті з нагоди 25 річниці незалежності України у холі Наукової бібліотеки ЗНУ презентували 6 книжково-ілюстративних виставок, присвячених таким темам: «Краса і велич державних символів», «25 років Незалежності», «Незалежність України. Хроніка поступу», «Майдан: Революція гідності», «Моя Україна – єдина і вільна», «Запоріжжя – це Україна».

Ці книжково-ілюстративнв виставки показують епоху, яку наш народ переживає з високо піднятою головою. Тут представлена історія нашого державотворення від найдавніших часів і до сьогодення, а також багатоаспектно розкрито всі етапи на шляху до незалежності.
Зазначимо, що до підготовки цієї виставки долучились співробітники Наукової бібліотеки ЗНУ, а саме: завідувач відділу Ірина Шиленко, завідувач сектору Вікторія Соловей, провідні бібліотекарі Світлана Абрамова і Тетяна Санталова та бібліотекар 2 категорії Зоя Конопля.
Крім того, на виконання Указу Президента України «Про відзначення 25-ї річниці незалежності України» співробітники Наукової бібліотеки ЗНУ готують до виходу бібліографічний покажчик «25 років незалежності України: здобутки, втрати і стратегії майбутнього», джерельну базу якого склали видання з фонду університетської книгозбірні, присвячені історичним та політичним аспектам становлення та розвитку Української держави та міста Запоріжжя. Окремі розділи покажчика присвячені східноукраїнському конфлікту та кризі у Криму. Загалом, зміст цього покажчика включає такі теми: «Незалежність України. Хроніки поступу», «Зміни політичної системи сучасної України: оцінка стану та напрями оптимізації», «Декомунізація України як чинник державотворення», «Зовнішня політика України: здобутки і проблеми», «Кримська криза в контексті формування геополітичної стратегії України», «Україна в умовах антитерористичної операції та російської збройної агресії», «Запоріжжя у роки незалежності».
Треба відзначити, що вагомий внесок в підготовку даного бібліографічного покажчика внесла завідувач відділу бібліографії Ольга Левчук, яка плідно працювала над його розробкою.
Також зауважимо, що до бібліографічного покажчика ввійшли статті з періодичних видань, наукових збірників, а також автореферати дисертацій і книги. Всього в цьому списку, який створений на базі електронного каталогу, використано більш ніж 1600 джерел, що зберігаються у фондах та електронних колекціях Наукової бібліотеки ЗНУ.

Схожі новини