Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент ЗНУ Дмитро Бабчук став лауреатом двох мистецьких фестивалів

Студент ЗНУ Дмитро Бабчук став лауреатом двох мистецьких фестивалів

23.08.2016 14:26 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології кафедра акторської майстерності перемога

8-15 серпня у смт Кирилівка Запорізької області за підтримки Дитячої суспільної організації «Співограй» пройшов 20-й Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «ArtWaves». У ньому взяли участь понад п’ятсот учасників з України, Молдавії, Грузії та Бельгії у різних номінаціях: народний та естрадний вокал, хорове мистецтво, хореографія тощо. Честь Запорізького національного університету в творчих змаганнях відстоював студент 5 курсу спеціальності «Театральне мистецтво» Дмитро Бабчук (викладач із вокалу – Юлія Кір’янова). Він став лауреатом 2 премії в номінації «Естрадний вокал: соло».

Крім цього, Дмитро отримав перемогу ще в одному конкурсі: він посів 2 місце в номінаціях «Вокальне мистецтво» та «Оригінальний жанр» на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Стежками Гоголя», який проходив 17-20 серпня на Полтавщині в рамках народного свята «Сорочинський ярмарок».
Колектив кафедри акторського мистецтва факультету соціальної педагогіки та психології й однокурсники вітають Дмитра з вагомими перемогами та бажають нових звершень та високих результатів у побудові творчої кар’єри!

Кафедра акторської майстерності