Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо із 25-ю річницею Незалежності України!

Вітаємо із 25-ю річницею Незалежності України!

Вітаємо із 25-ю річницею Незалежності України!
23.08.2016 14:45 Все Головні новини День незалежності України

Шановні викладачі, співробітники та студенти Запорізького національного університету! Від усього серця вітаємо Вас із Днем незалежності – світлим святом Української Державності. Це не просто День народження держави. Це – свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про майбутнє, про нашу відповідальність перед нащадками.

25-та річниця Незалежності України – не тільки час, коли треба підбити підсумки пройденого країною шляху, але й дата, коли належить дати відповіді на найбільш актуальні питання сучасної доби.
Доля України – це доля всіх, хто живе під українським небом, працює на рідній землі. Усі ми хочемо зберегти найдорожче: дітей і родину, мир і спокій, працю і добробут, надію і віру. Ми знаємо – це зроблять тільки повага до людської гідності, свобода, демократія і справедливість. У них – наша єдність та наша сила. Наша мета – сильна, суверенна, незалежна й заможна держава. І ми зможемо досягти її лише об’єднавши наші зусилля.
Тож зі святом вас, шановні викладачі та співробітники ЗНУ! У ваших руках – підготовка нової формації громадян нашої держави: патріотів, громадян з активною життєвою позицією, справжніх знавців своєї справи.
Шановні студенти, саме вам випала відповідальна місія: гідно зарекомендувати себе на світовому рівні, сприяти розвитку та процвітанню України. Ми переконані, що ви гідно впораєтесь із цим завданням і вашими досягненнями пишатиметься не лише вся наша велика університетська родина, але й уся Україна.
Усі великі успіхи нашої держави складаються з успіхів кожного небайдужого українця. Тож давайте з нагоди найважливішого свята України щиро покладатися на успіх наших спільних дій і продовження активної співпраці, яка єднає нас, зміцнює нашу державу.
У цей святковий день щиро зичимо кожному перемоги, миру в душі та довкола, здоров’я добра, віри, благополуччя в родинах і довгих років життя! Слава Україні!

Схожі новини