Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулось засідання комісії з питань поселення студентів до гуртожитків

У ЗНУ відбулось засідання комісії з питань поселення студентів до гуртожитків

У ЗНУ відбулось засідання комісії з питань поселення студентів до гуртожитків
23.08.2016 14:35 Все Головні новини Поселення у гуртожитки виховний відділ

23 серпня у Запорізькому національному університеті було проведено загальноуніверситетське засідання комісії з питань поселення студентів до гуртожитків. Захід відбувся за участю деканів, заступників деканів з виховної і навчальної роботи факультетів та коледжів ЗНУ, профспілкового комітету, співробітників юридичного і виховного відділу, членів студентської ради університету.

Під час засідання помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова зазначила, що з метою забезпечення прозорості і зрозумілості процедури поселення до гуртожитків в цьому році запрацювала електронна система подачі заяв. За словами Наталії Валентинівни, всі студенти подавали документи на поселення цього року саме в електронному вигляді, що дозволило уникнути черг, оптимізувати обробку даних, зменшити навантаження на першокурсників під час вступу до університету.
Нагадаємо, що програма прийому заяв на поселення до гуртожитків була розроблена працівниками лабораторії інформаційних систем та комп’ютерних технологій математичного факультету за ініціативи відділу виховної роботи ЗНУ.
Під час засідання факультетські комісії у складі декана факультету, заступника декана з виховної роботи, заступника декана з навчальної роботи, голови студентської ради та голови профспілкового комітету факультету (але не менш ніж 3 осіб) згідно процедури розглянули всі заяви і необхідні документи, заповнили протоколи і додатки до них та ухвалили рішення щодо поселення студентів відповідно до кількості вільних місць, закріплених за факультетом. Всі рішення і критерії відбору, які були напрацьовані під час засідання будуть записані в протоколі, який згодом буде оприлюднено на сайті ЗНУ. Крім того, факультетські комісії з поселення проаналізували доцільність проживання студентів, які мали зауваження щодо порушення правил проживання в гуртожитку упродовж навчального року, згідно з квотою місць, яка розподілена на кожен факультет.
Всього ж від студентів, які бажають проживати у гуртожитках, надійшло 479 заяв. Ті студенти, яким не вистачило місць на початку навчального року, згідно черги і пріоритетності заяв, можуть бути рекомендовані на поселення протягом року в разі вивільнення місць.
Усі охочі можуть ознайомитися з протоколом засідання факультетських та загальноуніверситетської комісії на сторінці відділу виховної роботи найближчим часом. Списки студентів, рекомендованих на поселення в гуртожитки університету, та тих, хто перебуває в черзі на поселення, буде розміщено 26 серпня на сайті університету http://sites.znu.edu.ua/liberal_edu/studmisto/156.ukr.html та біля входу до гуртожитку.
Треба зазначити, що велику роботу щодо допомоги студентам із поселенням зробили представники студентської ради ЗНУ, які на сторінці соцмережі «Вконтакте» склали базу квартир, які можна винайняти. Її можна знайти за посиланням: https://vk.com/znuhelphouse.

Олена Переверзєва

Схожі новини