Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вступна кампанія-2016 продемонструвала високі результати набору студентів

Вступна кампанія-2016 продемонструвала високі результати набору студентів

Вступна кампанія-2016 продемонструвала високі результати набору студентів
23.08.2016 14:40 Все Головні новини Вступ-2016 нові спеціальності приймальна комісія всі факультети

Цього року загальна кількість заяв, які подали абітурієнти до Запорізького національного університету, склала 10 800 (минулого року – 8 500). На денній формі держбюджету навчатиметься 276 осіб, а на контрактній – 1047 (проти 999 осіб у 2015 році). Що стосується заочної форми навчання, то за держзамовленням навчатиметься 17 осіб, а за контрактом 189. Усього цього року лави студентів поповнили 1529 осіб.

Найбільший конкурс та заповнення ліцензійного обсягу продемонстрували такі спеціальності: «Психологія», «Міжнародні відносини», «Фізична реабілітація», «Театральне мистецтво», «Англійська мова та література», «Англійський (німецький, польський) переклад». Крім того, лідерами уподобань вступників лишалися й «Правознавство», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Фінанси і кредит», «Бізнес-адміністрування», «Програмна інженерія».
За словами відповідального секретаря приймальної комісії Даміра Бікулова, вступна кампанія продемонструвала певні труднощі, але на остаточний результат це не вплинуло. «Хто мав бажання вступити до вишу, той став його студентом. Запорізький національний університет набрав найбільшу кількість студентів серед запорізьких вищих навчальних закладів нашої області. Крім того, провідні позиції він посів і в Україні. Абітурієнти та їхні батьки протягом вступної кампанії залишали чимало схвальних відгуків, подяк. Вони гідно оцінили якісну організацію роботи приймальної комісії, а також рівень розвитку інфраструктури вишу. Із захопленням вони оглядали нові навчальні аудиторії, деякі з котрих оновлювалися, реконструювалися і з’являлися у них на очах ще під час вступної кампанії», – зазначив Дамір Тагірович.
Специфіка вступу-2016, окрім всім відомих нововведень щодо електронної подачі заяв та автоматичного розподілу місць держзамовлення, відзначилася також відкриттям у ЗНУ нових спеціальностей: «Дизайн», «Біржова діяльність», «Готельно-ресторанна справа». І ці пропозиції з’явилися буквально напередодні початку вступної кампанії, продемонструвавши неабиякий попит та зацікавлення серед абітурієнтів.

Марія Канцелярист

Схожі новини