Стара версія
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Запорізький національний університет привітав з Днем Незалежності Президент Національної академії педагогічних наук

25.08.2016 09:47 Все Головні новини День незалежності України свято привітання

На адресу нашого вишу надійшли щирі привітання від Президента Національної академії педагогічних наук Василя Креміня, який звернувся до ректора ЗНУ, професора Миколи Фролова з таким віншуванням на честь свята: «Від Національної академії педагогічних наук України і від мене особисто прийміть щирі вітання з Днем Незалежності України!».

Також у привітанні йшлося про таке. Цей день розпочав державницьке воскресіння нації, відкрив нову сторінку в житті нашого народу, реалізував вікові прагнення до національного відродження, духовної свободи та подальшого розвитку.
Нехай у кожного з нас серця наповнюються гордістю за нашу Батьківщину, прагненням до єдності та порозуміння, усвідомленням необхідності ефективного творення української держави, розвитку її економіки, розбудови демократичного суспільства. Бажаю Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, миру і злагоди, достатку, щедрої долі і вагомих здобутків на благо України!