Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ активно долучився до урочистих заходів із нагоди 25-ї річниці Незалежності України (ФОТОРЕПОРТАЖ)

ЗНУ активно долучився до урочистих заходів із нагоди 25-ї річниці Незалежності України (ФОТОРЕПОРТАЖ)

ЗНУ активно долучився до урочистих заходів із нагоди 25-ї річниці Незалежності України (ФОТОРЕПОРТАЖ)
25.08.2016 12:09 Свято День Незалежності нагороди аспірантура спорт

Вчора в обласному центрі відбулися урочисті заходи, присвячені 25-й річниці Незалежності України. Проспектом Соборним пройшла святкова хода за участю військових частин та ветеранів АТО, до якої долучилося кілька тисяч запоріжців, в тому числі більше, як півсотні представників освітянської спільноти Запорізького національного університету, зокрема перший проректор ЗНУ Олександр Бондар, декан Алла Череп, Володимир Манакін, заступники деканів Вікторія Сьомченко, Роман Молдавський та багато інших, представники Економіко-правничого коледжу: Олена Артеменко, Анна Бєлоус, Ірина Шпуганич та інші.

Цього року всі святкові заходи проходять під знаком консолідації українського суспільства, вшанування військових та увічнення пам’яті загиблих захисників. Учасники ходи з державними прапорами пройшли проспектом Соборним від пл. Маяковського до пл. Фестивальної. На головній площі міста відбулось пряме включення з Києва, де пройшла трансляція привітання Президента України Петра Порошенка.
Також під час урочистостей привітали й ровесників незалежності – запоріжців, які народилися у 1991 році. Серед них був й учасник Олімпійських Ігор-2016, аспірант Запорізького національного університету Олександр Надтока. За свої 25 років спортсмен досягнув високих результатів. Нагадаємо, що Олександр брав участь в Олімпіаді у складі збірної команди України з академічного веслування. Його команда посіла шосте місце. Хлопець зізнався, що дуже приємно отримувати подарунки. Повернувся з Ріо він тільки тиждень назад. І вдома його чкало безліч сюрпризів. Адже в Києві до Дня незалежності робили банери з видатними спортсменами. До цього проекту запропонували долучитися й Олександрові Надтоці.
Також почесну нагороду отримала й аспірантка ЗНУ Анастасія Битко – багатогранна особистість, гідний представник молодого покоління України, яка своєю наполегливою працею, розумом, активною життєвою позицією змогла у свої 25 років досягти високих результатів як у науці, так і у трудовій діяльності. Сьогодні Анастасія з успіхом поєднує два життєві віхові етапи: вона обіймає посаду помічника заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації та навчається в аспірантурі Запорізького національного університету.
У другій половині дня на площі Фестивальній пройшла культурна молодіжна програма, фестиваль національної кухні, святковий концерт. Протягом дня працювали волонтерський ярмарок, виставки військової техніки, виробів майстрів декоративно-прикладного мистецтва, «Національне подвір’я» - національна кухня, розташовано намети національно-культурних товариств. Низка святкових заходів також відбулася в містах і районах області.
Фоторепортаж з урочистої ходи можна переглянути за посиланням: https://www.facebook.com/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1319299594766097

Схожі новини