Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Опубліковані списки студентів, рекомендованих до поселення до гуртожитків

Опубліковані списки студентів, рекомендованих до поселення до гуртожитків

25.08.2016 15:18

На сторінці відділу виховної роботи ЗНУ вже розміщені списки тих студентів, які можуть поселятися до гуртожитків. Переглянути їх можна за посиланням http://sites.znu.edu.ua/liberal_edu/studmisto/156.ukr.html. Поселення відбуватиметься 30 та 31 серпня з 8:30. З собою необхідно принести квитанції про сплату за проживання в гуртожитку та за послуги охорони, а також пакет наступних документів.

1. Заява на поселення (роздрукувати бланк з сайту, заповнити за зразком) – 1 примірник.
2. Договір на поселення (роздруковувати по 2 сторінки на аркуш з двох сторін за зразком бланк з сайту, заповнити за зразком) – 2 примірники.
3. Довідка про склад сім’ї (оригінал).
4. Довідки про доходи батьків (оригінали).
5. Довідка про проходження флюорографічного огляду, який пройдено не більше року тому (оригінал).
6. Копія паспорту про щеплення.
7. Конверт маленький (11*16) без марки – 1 шт.
8. Папір формату А4 – 100 шт. (новий)
9. Студенти, які мають пільги, надають копії документів, що їх підтверджують – 1 копія.
10. Довідка про проходження аналізу на яйця гельмінтів для мешканців усіх областей України, окрім Запорізької, Херсонської, Миколаївської, Одеської, Черкаської, Донецької, Луганської областей.