Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відремонтовано приміщення факультетів журналістики та філологічного

Відремонтовано приміщення факультетів журналістики та філологічного

29.08.2016 14:23 Все Головні новини Факультети Журналістики Філологічний Факультет журналістики філологічний факультет ремонт

Завершився ремонт та переобладнання кімнат №№212 (де працюють заступники декана філологічного факультету) та 218 (одна з кафедр факультету журналістики) на 2 поверсі 2 навчального корпусу, які належать факультетам журналістики та філологічному. У цих аудиторіях встановили нові радіатори, поклеїли шпалери, замінили вікна тощо.

У процесі реконструкції кабінету №212 співробітники ремонтно-будівельної групи АГЧ ЗНУ, якою керує головний виконроб Віктор Харнов, привели до ладу поверхні стін та стелі, поклеїли нові шпалери – приємного світлого кольору, пофарбували водоемульсійною фарбою стелю, а підлогу вкрили лінолеумом тощо. Окрім того, тут повністю відновили систему електропроводки, замінили старі радіатори опалення на енергоефективні та підвели до них нові пластикові труби постачання теплої води, встановили кондиціонер. Довершеності вигляду приміщення додають нові металопластикові вікна.
У приміщенні кафедри реклами та зв’язків із громадськістю також щойно завершився ремонт. Тут відциклювали і відшліфували паркет, вкрили його лаком і тепер він виглядає як новий. Повністю замінили на нову систему обігріву приміщення і також встановили нові радіатори опалення, як і нове вікно – для підвищення ефективності заощадження тепла у корпусі. Окрім того, переклеїли шпалери та привели до ладу стелю й вкрили її водоемульсійною фарбою.
З приводу відремонтованих приміщень схвально із вдячністю на адресу керівництва університету та працівників АГЧ висловлюються викладачі та студенти.
Заступник декана з виховної роботи філологічного факультету Валентина Ніколаєнко зауважує: «Добре й зручно працювати у комфортному та естетично впорядкованому кабінеті. Ми усі дуже задоволені ремонтом, адже приміщення філологічного факультету не ремонтували від початку 2000 років».
Студентка 2 курсу факультету СПП Влада Коваленко, яка щойно відвідала 2 навчальний корпус, також висловила своє захоплення з приводу ремонтів і перетворень, які відбулися на його території: «Дуже добре, що ректорат нашого вишу дбає про створення комфортних умов для навчання студентів, адже, знаю, що в інших ВНЗ нашого міста не надають такої великої уваги модернізації навчально-аудиторного фонду. Охайний вигляд студмістечка ЗНУ та навчальних приміщень викликає бажання не тільки з радістю відвідувати пари щодня, а й відпочивати тут із друзями на перервах».

Олена Хлистун