Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ провели Першу літню школу молодіжного муніципального планування

У ЗНУ провели Першу літню школу молодіжного муніципального планування

У ЗНУ провели Першу літню школу молодіжного муніципального планування
29.08.2016 14:34 Все Факультети Історичний Соціології та управління Факультет соціології та управління історичний факультет Літня школа молодіжного муніципального планування

22 серпня в Запорізькому національному університеті розпочала свою роботу Перша літня школа молодіжного муніципального планування. Захід відбувся у рамках спільного проекту «Involving Youthin Municipal Planning» випускників американських освітніх і наукових програм – переможців конкурсу інноваційної фундації «Alumni Engagement Innovation Fund» у номінації «Громадянська участь». До речі, серед цих переможців були представники факультету соціології та управління й історичного факультету ЗНУ.

У роботі школи взяли участь молодіжні лідери та провідні експерти-практики у галузі новітніх розробок та реалізації молодіжних муніципальних ініціатив України та зарубіжжя (Литва, США, Швейцарія).
Науково-експертну підтримку цього заходу забезпечили представники таких установ й організацій, як Запорізький національний університет, Молодіжна рада при Почесному й Повноважному Послі США в Україні і Громадської служби (Швейцарія). Також серед експертів були представники Університету Вітаутаса Великого (Литва, м. Каунас), Донецького національного університету (м. Вінниця), Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного авіаційного університету (м. Київ), Харківського національного медичного університету, SWPS Університету (Польща) та Чорноморського державного університету імені Петра Могили (м. Миколаїв).
Учасникам Літньої школи її організатори запропоновували цікаву й насичену програму. На них чекало знайомство з роботою органів місцевого самоврядування та громадськості міста Запоріжжя, зустрічі з українськими та зарубіжними експертами у сфері муніципального молодіжного планування. Також вони взяли участь у тренінгах та майстер-класах досвідчених фахівців із залученням громадських активістів, у панельних дискусіях із ґенерації проектних ідей. Для них влаштували мандрівку маршрутом успішних молодіжних муніципальних проектів м. Запоріжжя, знайомство з культурно-історичними пам’ятками острова Хортиці, рольові ігри, симулятори, що допоможуть учасникам школи набути вміння, потрібні для успішної участі у муніципальному плануванні. Після завершення роботи Літньої школи її учасникам буде надана експертно-інформаційна підтримка для формування власних проектних команд, розробки та реалізації молодіжних ініціатив у своїх містах. Вони отримали унікальну можливість презентувати свої ідеї і пропозиції на одному із засідань круглих столів на Фестивалі молодіжних муніципальних проектів у наступні 6 місяців в одному з партнерських університетів.
Більше інформації можна дізнатися, завітавши за посиланням: https://alumni.state.gov/aeif-2016-winners

Схожі новини