Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ оголошує додатковий набір на старші курси бакалаврату, освітній ступінь «магістр» та ОКР «спеціаліст»

ЗНУ оголошує додатковий набір на старші курси бакалаврату, освітній ступінь «магістр» та ОКР «спеціаліст»

ЗНУ оголошує додатковий набір на старші курси бакалаврату, освітній ступінь «магістр»  та ОКР «спеціаліст»
29.08.2016 16:22 Все Головні новини

З 1 вересня всі охочі продовжити здобувати вищу освіту на 2-3 курсах бакалаврату (на основі ОКР «молодший спеціаліст»), за освітнім ступенем «магістр» або ОКР «спеціаліст» у Запорізькому національному університеті зможуть подати документи для вступу на вільні ліцензовані місця. Прийом документів від вступників триватиме до 10 вересня.

Цього року в Запорізькому національному у зв’язку з наявністю вакантних місць ліцензованого обсягу за освітнім ступенем бакалавра, Запорізький національний університет додатково оголошує прийом заяв і документів на навчання вступників для здобуття освітнього ступеня бакалавра. Для проходження конкурсного відбору необхідно з 1 вересня і до 10 вересня 2016 року подати до відбіркової комісії такі документи:
1. Копія диплома молодшого спеціаліста (для вступу на старші курси бакалаврату) або бакалавра (для вступу на освітній ступінь «магістр» або ОКР «спеціаліст») і додаток до нього;
2. Копія документа, що посвідчує особу та громадянство;
3. Копія картки фізичної особи-платника податків (ідентифікаційний код);
4. Копію військового квитка або посвідчення про приписку – для військовозобов’язаних;
5. У разі зміни прізвища, імені та по батькові – копію документа, що вказує на зміну паспортних даних;
6. Чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см;
7. Папка на зав’язках.
Зверніть увагу, документи, зазначені в пунктах 1-5, без пред’явлення оригіналів не приймаються!
12-14 вересня 2016 року на майбутніх студентів чекатимуть вступні фахові випробування; а вже 15 вересня 2016 року – оприлюднення рейтингового списку вступників.
Термін зарахування вступників, що здобуватимуть знання на денній формі навчання або без відриву від виробництва за кошти фізичних чи юридичних осіб – не пізніше 17 вересня 2016 року.
Відбіркова комісія працює у 2 корпусі ЗНУ (ауд. 116) з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 17.00, в суботу з 9.00 до 14.00.
Більше актуальної інформації можна дізнатися на сторінці відбіркової комісії ЗНУ https://web.znu.edu.ua/pk/bakalavrat/#rozklad або зателефонувавши за номером: (061) 764-67-53 та 764-18-75.