Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Цього літа у ССОТ «Славутич» відпочили на 100 осіб більше, ніж торік

Цього літа у ССОТ «Славутич» відпочили на 100 осіб більше, ніж торік

Цього літа у ССОТ «Славутич» відпочили на 100 осіб більше, ніж торік
30.08.2016 12:03 Все Головні новини ССОТ «Славутич» ППО ЗНУ

Відпочинок улітку – гарний привід набратися сил, здоров’я та наснаги для роботи і навчання, тим більше, якщо він доступний та добре організований. Саме про гарний та дешевий відпочинок на березі Азовського моря в смт Кирилівка кожного року для представників усього університетського колективу, а також членів їхніх сімей дбають працівники первинної профспілкової організації ЗНУ та співробітники ССОТ «Славутич» під керівництвом директора бази Віктора Клименка.

Щороку, за статистикою, яку фіксує бухгалтерія ППО ЗНУ, базу «Славутич» відвідує близько чотирьохсот відпочивальників (які є членами профспілки ЗНУ) – разом із своїми родинами. А от цього літа спостерігався суттєвий стрибок попиту на путівки до студентської бази відпочинку. Адже вартість проживання складала від 40 грн на добу, причому для студентів та викладачів були передбачені суттєві знижки – за рахунок профспілки.
На базі «Славутич» сьогодні існує можливість обирати житло серед різних типів помешкань: починаючи від економ-класу – вагончиків (40 грн на добу) та недорогих будиночків (від 60 грн на добу) до облаштованих номерів люкс та напів-люкс у корпусах бази.
Цього літа відчутна була суттєва позитивна динаміка відвідування ССОТ «Славутич» порівняно із попередніми роками. Адже у цей літній сезон на базі відпочили від ППО ЗНУ 513 осіб (минулого року – 379). Серед них були 33 студенти, 3 аспіранти, 3 докторанти, 92 викладачі, 74 співробітники університету, а також члени їхніх сімей та діти (29). Треба наголосити, що цього літа суттєво збільшилася кількість відпочивальників з числа співробітників нашого вишу (на 30 більше, ніж торік). Пік чисельності відпочивальників, як завжди, припав на липень, а найбільшою популярністю користуються 10-денні заїзди та заїзди на 5 днів, адже саме ці терміни надають можливість використати максимальну знижку, яка передбачена профкомом на оздоровлення його членів з числа студентів та працівників вишу. Однак передбачалися й щоденні покриття витрат відпочивальників, які могли приїхати на базу на термін від 1 – до 9 днів.
Як повідомив голова ППО ЗНУ Борис Павловський, за рахунок профспілкових внесків було покрито 39610 грн витрат на оздоровлення у літній період представників колективу ЗНУ на базі «Славутич».
Щороку позитивні відгуки надходять від представників колективу ЗНУ щодо відпочинку у студентському спортивно-оздоровчому таборі. Начальник науково-дослідної частини ЗНУ Вікторія Меняйло цього літа відпочивала у Кирилівці разом із родиною і відзначила ті позитивні перетворення, які на «Славутичі» відбулися протягом останнього десятиліття: «Ми мешкали у будиночку, неподалік від пляжної зони. Тут створені зручні, комфортні умови для відпочивальників – нові меблі, гарні ліжка тощо. Приємно вражають і ціни на перебування на базі, адже університетський профком компенсує велику частку витрат. Задоволені ми також пляжною зоною бази, де багато піску і не так багато людей, як у великих курортних містах. Особливо вражаючі перетворення відбулися у роботі їдальні студентської бази: зручний графік роботи (8.00-18.00 з перервою на обід), широкий асортимент блюд, все дуже смачно приготовлене, помірні ціни. Також є окрема плита, яку можна використовувати для самостійного приготування їжі за потреби. У цей літній сезон ми гарно відпочили та зміцнили здоров’я. Вдячні за таку змогу керівництву нашого вишу та працівникам профспілки університету».
Студентка тепер вже 2 курсу біологічного факультету ЗНУ Катерина Тищенко разом зі своєю подругою, другокурсницею юридичного факультету Олександрою Відішевою у цьому році відвідали базу «Славутич» вперше. Дівчина ділиться своїми позитивними враженнями: «На початку серпня ми перебували на базі ЗНУ протягом 5 днів, проживали у комфортабельному будиночку, за який оплачували (з передбаченою профкомом майже 20% знижкою) 50 грн на добу. Готували їжу самостійно, відпочивали на пляжі та купалися, а ввечері відвідували місцеві розваги. Ми добре відпочили за тиждень і плануємо наступного року приїхати сюди вже разом із нашими друзями».

Олена Хлистун

Схожі новини