Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Розпочалося поселення першокурсників до гуртожитків ЗНУ

Розпочалося поселення першокурсників до гуртожитків ЗНУ

30.08.2016 12:12 Все Головні новини Гуртожитки студенти

26-29 серпня до гуртожитків ЗНУ вже заселилися студенти, що навчатимуться на старших курсах нашого університету. Сьогодні стартувало поселення студентів-першокурсників, які проживатимуть у 2, 3 та 4 гуртожитках Запорізького національного університету.

Зранку усіх студентів начальник відділу виховної роботи ЗНУ Світлана Кондратенко ознайомила з правилами проживання у гуртожитках, познайомила з працівниками нашого вишу, які безпосередньо будуть співпрацювати з ними. Світлана Вікторівна зосередила увагу присутніх на тому, що керує роботою з поселення та усіма питаннями, що стосуються гуртожитків, помічник ректора Наталія Воронова і якщо у студентства виникатимуть важливі питання, вони завжди можуть звернутися саме до неї.
Світлана Кондратенко також наголосила присутнім, що для тих, хто не встиг оплатити проживання у гуртожитку, є така можливість зробити це сьогодні. Також вона нагадала, що для тих, хто має соціальні пільги, проживання є безкоштовним. Провідний фахівець відділу виховної роботи Тетяна Баланюк розповіла присутнім про правила поселення та подальший порядок дій усіх мешканців гуртожитків. Для полегшення процедури поселення усіх студентів розділили по факультетам, а головуючий над ними, у якого знаходилися усі необхідні документи, провів їх до 1 навчального корпусу ЗНУ.
Вже там усі пройшли необхідні інструктажі (пожежні, по роботі з газовими приладами тощо) та медогляд. Далі студентів розподілили по гуртожитках, у яких вони проживатимуть. Після чого (для оформлення документів – реєстрації місця проживання, отримання пропусків тощо) студенти повернулися в необхідний гуртожиток і вже там продовжили процедуру поселення.
Більш детальну інформацію можна знайти на сайті університету за посиланням http://sites.znu.edu.ua/liberal_edu/studmisto/153.ukr.html