Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ЗНУ Наталія Зубець перемогла у Міжнародному літературному конкурсі імені Тараса Шевченка

Студентка ЗНУ Наталія Зубець перемогла у Міжнародному літературному конкурсі імені Тараса Шевченка

Студентка ЗНУ Наталія Зубець перемогла у Міжнародному літературному конкурсі імені Тараса Шевченка
30.08.2016 13:52 Все Головні новини Факультети Філологічний Філологічний факультет конкурс

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка проходить за ініціативи МОН України вже не перший рік. За роки проведення конкурсу у ньому взяли участь мільйони студентів та учнів з усіх куточків України та світу.

У всеукраїнському етапі конкурсу змагалися як учні шкіл, професійно-технічних навчальних закладів, так і студенти вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації усіх форм власності, а також курсанти вищих військових навчальних закладів Збройних Сил України.

За результатами всеукраїнського етапу конкурсу однією з переможниць серед студентів-гуманітаріїв стала студентка магістратури філологічного факультету ЗНУ (спеціальність «Українська мова і література») Наталія Зубець. Вона була нагороджена дипломом МОН II ступеня Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Нагадаємо, що філологічні змагання в рамках конкурсу проходять у двох категоріях: серед студентів гуманітарних факультетів та вишів і серед представників технічних напрямів підготовки. Також відзначимо, що саме шість переможців обласного етапу конкурсу представляли Запорізьку область на заключному етапі конкурсу.
Такі конкурси сприяють не лише вдосконаленню знань молоді, але й пробуджують їхній патріотизм, адже основною метою конкурсу є виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її інтелектуального потенціалу, утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу.
Вітаємо Наталію Зубець, бажаємо їй творчого натхнення і нових досягнень!

Схожі новини