Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Форум ЗНУ – яскрава крапка літа для студентів ЗНУ

Форум ЗНУ – яскрава крапка літа для студентів ЗНУ

Форум ЗНУ – яскрава крапка літа для студентів ЗНУ
30.08.2016 15:06 Все Головні новини Студентська рада біостанція на Хортиці

Останні дні літа студентський актив університету зустрічав на території біостанції-профілакторію ЗНУ, беручі участь у тренінгах, створюючи проекти та відпочиваючи. Захід провела Студентська рада ЗНУ за підтримки адміністрації нашого вишу.

Перший день проекту відкрив перший проректор ЗНУ Олександр Бондар, підтримавши запал усіх студентів словами підтримки з боку адміністрації університету.
Далі учасники Форуму слухали тренінг від студентки економічного факультету Оксани Вітковської, яка розповідала про цінності студентського самоврядування, як правильно їх виробити, аби кожен наступний проект відповідав очікуванням. Для закріплення тренінгу були проведені ціннісні ігри.
Після тренінгу голова Студентської ради ЗНУ – Антон Назаренко – ще раз нагадав студентам просту істину, на якій тримається студентська рада, – якою є місія студентського самоврядування. Він також розповів історію виникнення студентського самоврядування в цілому.
Завершився перший день на острові Хортиця вечірньою програмою на пляжі, де учасники познайомилися ближче, розважалися пляжними іграми та відпочивали.
На другий день учасники визначали проблеми студентства і як їх можна вирішити через студентське самоврядування. Цей воркшоп мав на меті визначити подальші командні проекти, які далі будуть втілюватися у життя.
Після цього заступник голови Студради ЗНУ Юлія Юргіна та секретар Марія Пересипко давали студентам необхідні знання з проектного менеджменту.
Одразу по завершенню тренінгу усі молоді лідери мали змогу відпочити на пляжі, граючи у водну битву, волейбол та смакуючи холодні кавуни. Атмосфера вечора була підтримана вечіркою на пляжі.
Завершальний день проекту визначив 6 проектів від 6 команд, які надалі будуть втілюватися в життя протягом навчального року.
Загалом, атмосфера студентського з’їзду була витримана, студенти об’єдналися у дружню родину, залишилися задоволеними корисними тренінгами, веселим відпочинком, кава-брейками та загальними враженнями від Форуму ЗНУ, проведення якого планується і наступного року.
Студенти висловлюють вдячність ректору ЗНУ Миколі Фролову, директору біостанції-профілакторію Анжелі Таран, відділу виховної роботи, факультету фізичного виховання, директору СОК ЗНУ Михайлу Протасу, помічникам ректора Наталії Вороновій та Івану Наливайку за підтримку та допомогу в організації заходу.

Студентська рада ЗНУ

Схожі новини