Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Торговому коледжі ЗНУ радісно зустріли першокурсників

У Торговому коледжі ЗНУ радісно зустріли першокурсників

02.09.2016 11:12 Університет Торговий коледж свято

1 вересня на майданчику біля ТК ЗНУ відбулись урочистості, присвячені Дню знань. У цей день першокурсників урочисто посвятили у студенти нашого навчального закладу. Трохи замріяні стояли вони в очікування свого першого дня у стінах коледжу. Завітали на свято керівництво і викладачі коледжу, батьки, студенти старших курсів, випускники минулих років.

Ведучі заходу – Мирослав Клюквачов і Валерія Зеркаль – привітали першокурсників від імені студентів старших курсів. «Вам пощастило навчатись в коледжі з поважною історією, минулого року Торговий коледж відсвяткував 75 років», – наголосили вони. Від імені адміністрації коледжу всіх присутніх привітала Людмила Шелест, яка у своєму виступі наголосила: «Ми з радістю вітаємо наших першокурсників і маємо надію, що вони стануть членами великої студентської родини».
Також цього дня першокурсники познайомились зі своїми класними керівниками. Кураторами груп цього року стали: Анжела Сумма, Галина Кузнєцова, Наталія Заборська, Марина Будьона. Від імені кураторів перших курсів виступила Галина Кузнєцова, вона привітала всіх зі святом і побажала всім успіхів у навчанні і щасливого студентського життя.
Музичний дарунок для всіх присутніх підготував студент 2 курсу Станіслав Старостенков, виконавши чудову пісню «Два кольори».
Після закінчення святкової лінійки на студентів чекала година з кураторами, під час якої вони змогли познайомитися з одногрупниками, дізнатися про розклад занять і з’ясувати організаційні моменти навчального процесу

Торговий коледж ЗНУ