Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому національному розпочали роботу спортивні секції для студентів старших курсів

У Запорізькому національному розпочали роботу спортивні секції для студентів старших курсів

У Запорізькому національному розпочали роботу спортивні секції для студентів старших курсів
13.09.2016 13:18 Все Головні новини ЗНУ спорт СОК

Представники ректорату й адміністрації нашого університету завжди велику увагу приділяють питанням фізичного розвитку особистості та підтримці здорового способу життя студентів, викладачів та працівників університету. Ось і 2016 рік не став винятком – викладачі кафедри фізичного виховання вже підготували для студентів секції з найактуальніших видів спорту.

З початком нового навчального року розпочали свою роботу вже традиційні спортивні секції для студентів старших курсів (2-5 курси). Для усіх охочих студентів працюватимуть такі безкоштовні секції: атлетична гімнастика, настільний теніс, футзал, аеробіка, волейбол баскетбол і легка атлетика. Їхніми тренерами виступають викладачі кафедри фізичного виховання (завідувач Олексій Горбуля) – Галина Єсионова, Ольга Рибалко, Віктор Горбуля, Сергій Жестков, Антоніна Гурєєва та Генадій Кушнір.
Усі, хто хоче долучитися до роботи у спортивних секціях, можуть звернутися до своїх викладачів із фізичного виховання та записатися на заняття. Детальний графік занять – на фото до матеріалу.
Пізніше стануть відомі і платні секції для студентів, викладачів та співробітників Запорізького національного університету, які організовуватимуть вже представники Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ.

Ксенія Сухаренко

Схожі новини