Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У бізнес-інкубаторі ЗНУ співпрацюють із центром зеленого туризму

У бізнес-інкубаторі ЗНУ співпрацюють із центром зеленого туризму

У бізнес-інкубаторі ЗНУ співпрацюють із центром зеленого туризму
13.09.2016 15:25 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет бізнес-інкубатор екскурсія

На економічному факультеті ЗНУ відбулося чергове, одинадцяте, засідання представників першого академічного бізнес-інкубатора в Запорізькій області «БІ-Запоріжжя». На засіданні були присутні: директор бізнес-інкубатору «БІ-Запоріжжя» Олександр Череп, голова наглядової Ради «БІ-Запоріжжя» Юрій Петраш, директор центру зеленого туризму «AQUAZOO-ПЕТРОПОЛЬ» Борис Ігнатко та інкубанти.

Цього разу учасники «БІ-Запоріжжя» відвідали особисте селянське господарства «AQUAZOO-ПЕТРОПОЛЬ», яке знаходиться у селі Петрополь Запорізького району за 15 км від м. Запоріжжя.
У центрі зеленого туризму «AQUAZOO-ПЕТРОПОЛЬ» на інкубантів чекала екскурсія господарством, яку проводив його власник Борис Ігнатенко. Згодом Борис Вікторович розповів про те, як виникла ідея займатися агротуризмом, про історію виникнення та розвитку селянського господарства, про труднощі, які спіткали його при створенні відносно нового виду відпочинку для України.
Центр зеленого туризму «AQUAZOO-ПЕТРОПОЛЬ» має такі привабливі для відпочивальників особливості, як чисте повітря, екологічність, вивчення нового (на фермі можна навчити людей доїти корів, доглядати за тваринами, їздити на віслюках, постріляти з лука та багато іншого), економія коштів (вартість відпочинку в селі значно нижче). Перш за все, метою створення особистого селянського господарства «AQUAZOO-ПЕТРОПОЛЬ» є поширення сільського побуту серед «дiтей асфальту». У центрі будь-який городянин може відчути себе справжнім селянином, або просто насолодитися спілкуванням із тваринами на свіжому повітрі.
Послухавши цікаву розповідь, інкубанти ставили запитання, на які Борис Вікторович охоче відповідав. Найбільше учасників вразило доброзичливе ставлення господаря зеленої садиби, його бажання поділитися досвідом розвитку бізнесу.
«Спілкування» із різноманітними тваринами у контактному зоопарку принесло впевненість в тому, що тваринам проживати тут комфортно, і вони не тільки не бояться людей, а також йдуть з ними на контакт.
Учасники зустрічі подякували власнику центру зеленого туризму «AQUAZOO-ПЕТРОПОЛЬ» за цікаву та змістовну екскурсію.

Маргарита Кардашевська,
інкубант бізнес-інкубатора «БІ-Запоріжжя»

Схожі новини