Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому національному презентували перший в Україні Фестиваль соціальної реклами «Я за безпеку»

У Запорізькому національному презентували перший в Україні Фестиваль соціальної реклами «Я за безпеку»

У Запорізькому національному презентували перший в Україні Фестиваль соціальної реклами «Я за безпеку»
14.09.2016 15:09 Все Головні новини Факультети Журналістики ЗНУ Фестиваль реклами

Представники нашого вишу взяли активну участь у проекті головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Запорізькій області та управління державної пенітенціарної служби України у Запорізькій області, які з 12 вересня по 1 листопада проводять серед студентської молоді Фестиваль (конкурс) соціальної реклами «Я за безпеку». Приурочили захід до 20-річчя оперативно-рятувальної служби та Дня рятувальника. Метою Фестивалю є навчання населення діям у разі виникнення надзвичайних та кризових ситуацій, донесення до свідомості молоді важливості дотримання правил безпеки життєдіяльності тощо через створення соціальної реклами.

Вчора, 13 вересня, на базі Запорізького національного університету для студентів факультету журналістики фахівці Головного управління презентували концепцію Фестивалю соціальної реклами «Я за безпеку». Модератором заходу виступила к.філол.н., доц. каф. реклами та зв’язків з громадськістю, заступник декана з наукової роботи Христина Пирогова.
Завітала на зустріч і начальник сектору зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Запорізькій області, підполковник служби цивільного захисту Юлія Баришева. Вона розповіла присутнім про діяльність Служби порятунку, ознайомила з характеристикою області з огляду виникнення та різних методів ліквідації надзвичайних ситуацій, а також зі специфікою роботи рятувальників. У рамках заходу відбулася презентація різних видів соціальної реклами: зовнішньої, друкованої, аудіо-, та відеореклами державної служби з надзвичайних ситуацій. Юлія Володимирівна розповіла про сам Фестиваль, умови участі у ньому, вимоги до робіт та інше.
Варто відзначити, що у фестивалі зможуть взяти участь студенти середніх та вищих навчальних закладів міста Запоріжжя, які нададуть усі документи відповідно до умов Фестивалю. Для участі необхідно підготувати рекламний матеріал соціального характеру на одну чи кілька тем:
- «30-ті роковини Чорнобильської трагедії. Мирний атом в долонях людини»;
- «Професія – рятувальник. 20 років запобігаємо, рятуємо, допомагаємо»;
- «Безпека, як стиль життя»;
- «Дитячі пустощі з вогнем»;
- «101 - телефон Служби порятунку»;
- «Територія безпеки на воді і взимку, і влітку»;
- «Територія безпеки у лісі»;
- «Пожежна безпека у побуті»;
- «Сезонні ризики та небезпеки» (гроза, гриби, паводок, зсуви, землетруси, бурульки, тощо).
Передбачено визначення переможців у декількох номінаціях:
- рекламні відео-ролики;
- друкована соціальна реклама (буклети, пам’ятки, листівки, плакати);
- зовнішня соціальна реклама (рекламні стенди, банери, біл-борди та сіті-лайти);
- реклама на радіо.
Із положенням про Фестиваль та детальними умовами участі в ньому, а також анкетою учасника ви можете ознайомитися за покликаннями:
http://zp.dsns.gov.ua/files/2016/9/13/%D0%A4%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%8C/%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0%B0.docx

http://zp.dsns.gov.ua/files/2016/9/13/%D0%A4%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%8C/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F%20%D0%BF%D1%80%D0%BE%20%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BA%D1%83%D1%80%D1%81.docx

Переможці Фестивалю отримають грошові премії.

Ксенія Сухаренко

Схожі новини