Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентська телевізійна робота «Абетка енергозбереження» визнана найкращою на Всеукраїнському конкурсі

Студентська телевізійна робота «Абетка енергозбереження» визнана найкращою на Всеукраїнському конкурсі

Студентська телевізійна робота «Абетка енергозбереження»  визнана найкращою на Всеукраїнському конкурсі
15.09.2016 13:24 Все Головні новини Факультети Журналістики конкурс перемога телестудія

Уже другий рік поспіль творча команда факультету журналістики бере участь у конкурсі серед журналістів Вінницької, Волинської, Дніпровської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Херсонської, Хмельницької та Чернігівської області з питань енергоефективності, альтернативної енергетики, переваг об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, тарифної реформи та соціального захисту населення. Організаторами такого заходу виступили Український освітній центр реформ за підтримки Фонду USAID.

Цього разу молоді журналісти на розсуд журі надали тематичний цикл із 5-ти епізодів «Абетка енергозбереження», в якій пропонувались в легкій розважальній формі основні поняття, що застосовуються в енергозаощадженні та цікаві факти, які ілюструють переваги економічного використання природних джерел. Над конкурсним проектом близько півроку працював колектив навчальної лабораторії телевізійної журналістики та студенти Катерина Майборода (магістр факультету журналістики) й Володимир Вороненко (2 курс) під керівництвом провідного редактора Катерини Вавілової. Конкурсні епізоди вразили професійне журі своєю майстерністю: високою якістю інформаційного наповнення і візуальної реалізації, адже окрім традиційного ведучого про переваги альтернативної енергетики та об’єднання співвласників багатоквартирних будинків розповідав віртуальний помічник. Колегія суддів високо оцінила нетиповий та системний підхід у матеріалах, відзначила інформативність, а також те, що у подібному форматі телевізійний продукт можна презентувати не лише широкому загалу, але і молодій аудиторії, у тому числі, і дітям.
Представлені матеріали вийшли в ефір протягом 2 семестру 2015–2016 навчального року в ефірі локальної мережі Запорізького національного університету, а крім того, їх можна переглянути на офіційній сторінці в соціальній мережі https://vk.com/universznu.
Запорізький національний університет вже понад 8 років на своїй платформі впроваджує енергоефективні технології, що дозволяють суттєво заощаджувати кошти за споживання електроенергії, економити на сплаті за водопостачання, опалення тощо.
Нагадаємо, минулого року навчальна лабораторія посіла 3 місце серед конкурсних матеріалів.

Андрій Роговий
магістр 2 року навчання напряму підготовки «Медіа-комунікації»

Схожі новини