Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вихованці ЗНУ удостоєні почесних нагород

Вихованці ЗНУ удостоєні почесних нагород

15.09.2016 16:35 Все Головні новини Спорт нагороди розвиток запорізького краю

З нагоди святкування в області Дня фізичної культури та спорту ордена «За заслуги перед Запорізьким краєм» третього ступеня удостоєні такі представники ЗНУ, як члени збірних команд України, учасники Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро: випускниця ЗНУ Марина Черняк (дзюдо) та аспірант ЗНУ Олександр Надтока (академічне веслування). Члена збірної команди України з легкої атлетики, учасника Ігор ХХХІ Олімпіади 2016 року Олексія Касьянова нагороджено почесною грамотою Запорізької обласної ради.

Відзначили спортсменів під час заходу, організованому управлінням молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації спільно з департаментом спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради й обласним відділенням Національного олімпійського комітету України. Для присутніх працювали різноманітні локації за видами спорту, проводилися майстер-класи видатних спортсменів, розважальні спортивно-масові ігри. Всі бажаючі могли взяти участь у легкоатлетичному забігу, а також спостерігати турнір зі стрітболу, видовищний парад олімпійських видів спорту, в якому були представлені всі олімпійські види, які культивуються в області.
Привітав учасників заходу заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін. «У цьому році облдержадміністрація та обласна рада заклали в бюджет 2 мільйони гривень, які будуть розподілені серед переможців і фіналістів Олімпійських і Паралімпійських ігор. Таким чином, уже в жовтні ми привітаємо наших спортсменів – гордість Запорізького краю і всієї України, підтримавши їх фінансово», - зазначив посадовець.

За інформацією Національного олімпійського комітету України