Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ взяли участь у форумі з методики викладання права

Представники ЗНУ взяли участь у форумі з методики викладання права

Представники ЗНУ взяли участь у форумі з методики викладання права
15.09.2016 16:47 Все Головні новини Факультети Юридичний юридичний факультет право форум

9-10 вересня у м. Одесі в Національному університеті «Одеська юридична академія» відбулося Перше зібрання фахівців споріднених кафедр із обговорення актуальних наукових проблем та методики викладання аграрного, земельного, екологічного та природоресурсного права у вишах. Учасниками наукового форуму були делегації провідних наукових юридичних шкіл відповідного напряму. Місце проведення заходу обрали невипадково, оскільки кафедра аграрного, земельного та екологічного права юридичної академії є однією із найбільш потужних наукових шкіл у цій царині юриспруденції.

Захід зібрав понад 80 науковців з усієї України, серед них 19 докторів юридичних наук, професорів. Долучилися до участі у заході й представники Запорізького національного університету, які мали нагоду обговорити актуальні питання галузі разом із колегами з таких вишів, як Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого, Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Інститут держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, Національний університет біоресурсів і природокористування, Львівський національний університет ім. Івана Франка, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Національний гірничий університет, Донецький національний університет імені Василя Стуса та інші.
На пленарному засіданні виступив перший проректор ЗНУ, д.ю.н., професор кафедри цивільного права Олександр Бондар. Варто відзначити, що учасники заходу мали нагоду обговорити як актуальні наукові проблеми, так і питання методики викладання аграрного, земельного, екологічного та природоресурсного права. Також на форумі підготували рекомендації із пропозиціями щодо вдосконалення чинного законодавства та вищої юридичної освіти.
Предметом наукових дискусій впродовж двох днів роботи були питання колізій та прогалин законодавчого регулювання у галузі організації аграрного виробництва і контролю за якістю сільськогосподарської продукції, вдосконалення системи і реалізацій функцій екологічного управління, сучасних чинників розвитку земельного законодавства та захисту земельних прав, забезпечення правового режиму використання природних ресурсів загалом та окремих їх видів. Особлива увага у виступах представників навчальних закладів приділялась новим підходам викладання програмового матеріалу, місця відповідних курсів у змісті майбутнього державного стандарту вищої юридичної освіти.

Схожі новини