Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Першокурсники повинні пройти обов’язковий медичний огляд

Першокурсники повинні пройти обов’язковий медичний огляд

16.09.2016 10:39 Все Головні новини ЗНУ медогляд

Нагадуємо, що 19 вересня стартує щорічний медичний огляд для першокурсників. Він є обов’язковим для усіх студентів Запорізького національного університету.

Медогляд дозволяє проаналізувати стан здоров’я людини, виявити відхилення (при наявності таких), визначити чи необхідно зарахувати студента до певної групи «за станом здоров’я» та забезпечити організм тими фізичними навантаженнями, які дозволено саме йому.
Для уникнення небажаних наслідків зі здоров’ям студентів, усі першокурсники мають з’явитися до медичного пункту для студентів, який розташований у 6 навчальному корпусі (вхід – з вулиці із правого боку будівлі) у відповідні терміни.
Помічник ректора Запорізького національного університету Іван Наливайко зазначив, що з 19 вересня до 28 жовтня усі першокурсники мають можливість перевірити власний стан здоров’я. Для цього медпункт ЗНУ забезпечили усім необхідним обладнанням. Медичний персонал докладе усіх зусиль, щоб максимально ефективно провести огляд студентів.

Ксенія Сухаренко