Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти спеціальності «Видавнича справа та редагування» зустрілися з дизайнером графічних робіт

Студенти спеціальності «Видавнича справа та редагування» зустрілися з дизайнером графічних робіт

Студенти спеціальності «Видавнича справа та редагування»  зустрілися з дизайнером графічних робіт
16.09.2016 15:48 Все Головні новини Факультети Журналістики

У ЗНУ відбувся майстер-клас з комп’ютерної графіки для студентів другого курсу факультету журналістики і студентів третього курсу Економіко-правничого коледжу спеціальності «Видавнича справа та редагування». Ініціатором зустрічі з дизайнером графічних робіт компанії GFS GROUP Мариною Макаренко стала доцент кафедри видавничої справи та редагування, викладач дисципліни «Редакторсько-видавничий фах. Комп'ютерна графіка» Анастасія Кондрико.

Гостя розповіла студентам про тонкощі професійної діяльності сучасного графічного дизайнера, детально зупинившись на навичках і вміннях, якими він повинен володіти для успішного виконання своїх обов’язків. Окрему увагу фахівець приділила можливостям популярного сьогодні графічного редактора Adobe Photoshop, які продемонструвала на прикладі своїх останніх проектів.
У другій частині заходу Марина запропонувала студентам розробити власне рекламне оголошення, використовуючи заготовлені нею ілюстрації та текст. Завдання викликало неабиякий інтерес серед присутніх, тому кожен успішно з ним впорався.
Варто зауважити, що у найближчому майбутньому у межах навчальної дисципліни заплановано ще кілька цікавих зустрічей з практикуючими фахівцями.

Підготувала студентка ІІ курсу факультету журналістики
Валерія Санаторчук